Парето - консалтингова компанія, оцінка майна
  • 044 221 81 75
  • 067 759 60 80
  • 095 285 11 98
Чим відрізняється оцінка майна від експертизи

Чим відрізняється оцінка майна від експертизи?

Оцінка майна визначає його вартість. Що стосується експертизи, вона може вирішити цілий список питань, наприклад, дати чітке розуміння, в якому стані об’єкт або можливості його відновлення.

Експертиза охоплює знання кількох категорій. До них відносять технічні знання, інженерні, в медицині і будівництві, криміналістиці.

Провести оцінку майна можна довірити тільки оцінювачу. Спеціалізація експерта – здійснити експертизу, тобто перевірити вартість досліджуваного об’єкта. Закони, на які покладаються фахівці при проведенні роботи, теж різні – «Про оцінку майна» та «Про судову експертизу».

Контроль за діяльністю оцінювачів здійснюють співробітники Фонду держмайна. Судових експертів в Україні курирує Міністерство юстиції. Відмінності між фахівцями є і в положеннях процесуального законодавства.

Тому якщо вам пропонують провести експертизу, яка дозволить визначити ціну майна, є привід засумніватися в компетенції фахівця. Поцікавтеся наявністю сертифіката і проходженням акредитації. В іншому випадку ви ризикуєте зіткнутися з непрофесійними діями працівника, звіт якого не буде правомочним.

Рейтинг 4.5 на основі 136  ответов

Додати коментар

схожі статті


ocenka intellektualnoj sobstvennosti
Оцінка інтелектуальної власності: що це таке та як проводиться
Які документи важливі для оцінки об'єкта
Які документи важливі для оцінки об’єкта
Хто такий оцінювач
Хто такий оцінювач
особливості ноу-хау
Особливості оцінки ноу-хау