Парето - консалтингова компанія, оцінка майна
  • 044 221 81 75
  • 067 759 60 80
  • 095 285 11 98
Купівля-продаж нерухомості між родичами

Купівля-продаж нерухомості між родичами

Чи потрібно проводити оцінку, якщо купівля-продаж нерухомості відбувається між родичами?

Незалежно від ступеня споріднення, при купівлі-продажу квартири або будинку між родичами рекомендується замовляти оцінку об’єкта. Такий підхід дозволить уникнути конфліктних ситуацій і суперечок. Останні іноді закінчуються тільки в залі суду. Результат плачевний – ворогуючі родичі, і все одно доводиться звертатися до професійного оцінювача.

Збору та аналізу інформації при проведенні оцінки нерухомості підлягає внутрішнє оформлення житла, стан ремонту, інженерних мереж, будівля, сходовий майданчик, захищеність квартири від зловмисників (двері, тамбур, сигналізація), комфорт проживання в цілому. Також враховуються інфраструктура, віддаленість місця від автобусних зупинок і метро, ​​супермаркетів і торгових центрів, елітність району, в якому знаходиться квартира.

Якщо нерухомість є об’єктом дарування, необхідність проведення оцінки залежить від ступеня споріднення. Коли мова йде про перший ступінь, діє податок за нульовою ставкою. Тобто фактично дарування квартири або будинку не обкладається податком. До таких членів сім’ї відносяться батьки, офіційний чоловік і дружина, діти, причому не має значення, рідні або усиновлені.

Договір купівлі-продажу є одним з найпоширеніших. Важливо, при оформленні угоди обов’язкова умова – виконати оцінку об’єкта договору. Здається, що кожен фахівець знає, як правильно виконувати цю процедуру. Проте скрізь є винятки та особливості. Так, особливий підхід потрібно застосовувати під час оцінки при купівлі-продажу нерухомості між родичами.

Наші експерти неодноразово виконували аналогічну процедуру, тому знають, як швидко та успішно провести оцінку. Бажаєте отримати безкоштовну консультацію від нашого фахівця? Тоді залишайте онлайн-заявку на нашому сайті, та найближчим часом ми з вами зв’яжемося.

Рейтинг 4.5 на основі 263  ответов

Додати коментар

схожі статті


inflyacziya u 2022 roczi chogo ochikuvati
Інфляція у 2022 році: чого очікувати?
yak zniziti rinkovu vartist neruhomosti ta ne porushiti zakonodavstvo
Як знизити ринкову вартість нерухомості та не порушити законодавство?
cena i kachestvo stoit li ekonomit na uslugax po ocenke
Ціна та якість: чи варто економити на послугах з оцінки?
novye izmeneniya v nalogooblozhenii nedvizhimosti
Нові зміни в оподаткуванні нерухомості
normy dstu
Новий ДСТУ – нове оформлення документів