Парето - консалтингова компанія, оцінка майна
  • (044) 221-81-75
  • (067) 442-81-75
  • (050) 321-81-75

Ринкова вартість Microsoft перевищила трильйон доларів

В серпні минулого року компанія Apple стала першою в Америці публічною компанією, ціна якої 1 трильйон доларів, проте, дуже скоро вона втратила таку позицію. Через місяць, до Apple приєдналася Amazon, яка виступає другою серед американських компаній і третьою за всю історію світового фондового ринку – подолавши цю значущу грань. На даний момент, до них приєднується Microsoft, яка буде 4-ю світовою компанією, ринкова вартість якої буде вище одного трильйона доларів. Це сталося відразу після публікації відмінного квартального звіту, який показав стійке зростання кожного з основних напрямків бізнесу Microsoft.

У перший час, як тільки відкрилися торги – 25 квітня, на біржі NASDAQ вартість акцій Microsoft на невеликий проміжок часу стала вище – близько 130 доларів. В результаті, ринкова капіталізація компанії стала більше трильйона доларів. Після, вартість стала трохи нижче. На даний момент, компанія оцінюється в 992 млрд доларів, проте факту взяття заповітного рубежу це не скасовує. Крім того, на сьогоднішній день, компанія Microsoft займає лідируючі позиції за ринковою капіталізацією.

Основною причиною постійного зростання Microsoft є хмарні сервіси. Хмарна платформа Microsoft Azure виступає 2-ю по популярності у всьому світі, після Amazon AWS, випереджаючи рішення Google.

У порівнянні з Apple, Google та інших технологічних гігантів – бізнес Microsoft диверсифікований: близько третьої частини доходу приносять підрозділи Windows, Surface та ігри, наступну третину – хмарні сервіси, і останню частину – Office та інше програмне забезпечення. Судячи по останньому звіту, ця інформація на 100% підтверджується:

Office, LinkedIn і Dynamics = 10,2 млрд доларів виручки;

Azure, серверні продукти і корпоративні сервіси = 9,7 млрд доларів;

Windows, Xbox і Surface = 10,7 млрд доларів.

Рейтинг 4.5 на основі 10  ответов

Додати коментар

схожі статті


акції та дивіденди
Особливості оцінки акцій на основі дивідендів. Як самостійно оцінити акції?
photo 2020 03 18 05 06 00
Вимоги до активів страхових компаній будуть підвищені: Нацкомфінпослуг на сторожі інтересів клієнтів
Як оцінюють стартапи за кордоном
Підтримка вигідного лідерства на ринку в довгостроковій перспективі