Парето - консалтингова компанія, оцінка майна
  • 044 221 81 75
  • 067 759 60 80
  • 095 285 11 98
Ринкова вартість Microsoft перевищила трильйон доларів

Ринкова вартість Microsoft перевищила трильйон доларів

В серпні минулого року компанія Apple стала першою в Америці публічною компанією, ціна якої 1 трильйон доларів, проте, дуже скоро вона втратила таку позицію. Через місяць, до Apple приєдналася Amazon, яка виступає другою серед американських компаній і третьою за всю історію світового фондового ринку – подолавши цю значущу грань. На даний момент, до них приєднується Microsoft, яка буде 4-ю світовою компанією, ринкова вартість якої буде вище одного трильйона доларів. Це сталося відразу після публікації відмінного квартального звіту, який показав стійке зростання кожного з основних напрямків бізнесу Microsoft.

У перший час, як тільки відкрилися торги – 25 квітня, на біржі NASDAQ вартість акцій Microsoft на невеликий проміжок часу стала вище – близько 130 доларів. В результаті, ринкова капіталізація компанії стала більше трильйона доларів. Після, вартість стала трохи нижче. На даний момент, компанія оцінюється в 992 млрд доларів, проте факту взяття заповітного рубежу це не скасовує. Крім того, на сьогоднішній день, компанія Microsoft займає лідируючі позиції за ринковою капіталізацією.

Основною причиною постійного зростання Microsoft є хмарні сервіси. Хмарна платформа Microsoft Azure виступає 2-ю по популярності у всьому світі, після Amazon AWS, випереджаючи рішення Google.

У порівнянні з Apple, Google та інших технологічних гігантів – бізнес Microsoft диверсифікований: близько третьої частини доходу приносять підрозділи Windows, Surface та ігри, наступну третину – хмарні сервіси, і останню частину – Office та інше програмне забезпечення. Судячи по останньому звіту, ця інформація на 100% підтверджується:

Office, LinkedIn і Dynamics = 10,2 млрд доларів виручки;

Azure, серверні продукти і корпоративні сервіси = 9,7 млрд доларів;

Windows, Xbox і Surface = 10,7 млрд доларів.

Рейтинг 4.5 на основі 132  ответов

Додати коментар

схожі статті


balansova vartist aktiviv pidpriyemstva ponyattya ta sposib obchislennya
Балансова вартість активів підприємства: поняття та спосіб обчислення
osnovni zasoby i nematerialʹni aktyvy
Основні засоби й нематеріальні активи: особливості та правила
переоцінка залишкової вартості
Залишкова вартість основних засобів
Дооцінка ОЗ
Дооцінка основних засобів в Україні
оцінка мсфз
Оцінка основних засобів МСФЗ (Міжнародних стандартів фінансової звітності)