Парето - консалтингова компанія, оцінка майна
  • 044 221 81 75
  • 067 759 60 80
  • 095 285 11 98
Що буде з вартістю нерухомості в доларовому і гривневому еквіваленті

Що буде з вартістю нерухомості в доларовому і гривневому еквіваленті, якщо курс гривні по відношенню до долара США протягом певного проміжку часу різко змінюється?

Досить складна ситуація, пов’язана з різкими стрибками іноземної валюти, викликала справжній дисонанс на ринку нерухомості. Адже як бути з вартістю нерухомості, якщо курс гривні по відношенню долара США, протягом тривалого проміжку часу різко змінюється? Що ж в такій ситуації відбувається з ціною на нерухомість в доларовому і гривневому еквіваленті?

Беручи до уваги різкі скачки на валютному ринку за останні 10 років, можна сказати, що таке питання дуже актуальне. Протягом 2008 – 2018 років курс коливався спочатку з 5 UAH / USD до 12 UAH / USD, а після цього з 12 UAH / USD до 27 UAH / USD.

Просте арифметичне множення на “новий” курс гривні по відношенню до долару- свідомо неправильне рішення ситуації з визначенням вартості нерухомості.

Оцінюючи ситуацію на ринку нерухомості на сьогоднішній день, можна зробити висновок, що ситуація складається таким чином – чим вище курс долара, тим менше ціна нерухомості в іноземній валюті. Іншими словами, гривня знецінюється набагато швидше, ніж нерухомість. Тому, не надто активні ріелтори отримують в доларовому еквіваленті набагато менше, ніж планували, а покупці повинні надати набагато більше гривні, ніж розраховували до цього.

Рейтинг 4.5 на основі 125  ответов

Додати коментар

схожі статті


inflyacziya u 2022 roczi chogo ochikuvati
Інфляція у 2022 році: чого очікувати?
yak zniziti rinkovu vartist neruhomosti ta ne porushiti zakonodavstvo
Як знизити ринкову вартість нерухомості та не порушити законодавство?
cena i kachestvo stoit li ekonomit na uslugax po ocenke
Ціна та якість: чи варто економити на послугах з оцінки?
novye izmeneniya v nalogooblozhenii nedvizhimosti
Нові зміни в оподаткуванні нерухомості
normy dstu
Новий ДСТУ – нове оформлення документів