Парето - консалтингова компанія, оцінка майна
  • 044 221 81 75
  • 067 759 60 80
  • 095 285 11 98
Що буде з вартістю нерухомості в доларовому і гривневому еквіваленті

Що буде з вартістю нерухомості в доларовому і гривневому еквіваленті, якщо курс гривні по відношенню до долара США протягом певного проміжку часу різко змінюється?

Досить складна ситуація, пов’язана з різкими стрибками іноземної валюти, викликала справжній дисонанс на ринку нерухомості. Адже як бути з вартістю нерухомості, якщо курс гривні по відношенню долара США, протягом тривалого проміжку часу різко змінюється? Що ж в такій ситуації відбувається з ціною на нерухомість в доларовому і гривневому еквіваленті?

Беручи до уваги різкі скачки на валютному ринку за останні 10 років, можна сказати, що таке питання дуже актуальне. Протягом 2008 – 2018 років курс коливався спочатку з 5 UAH / USD до 12 UAH / USD, а після цього з 12 UAH / USD до 27 UAH / USD.

Просте арифметичне множення на “новий” курс гривні по відношенню до долару- свідомо неправильне рішення ситуації з визначенням вартості нерухомості.

Оцінюючи ситуацію на ринку нерухомості на сьогоднішній день, можна зробити висновок, що ситуація складається таким чином – чим вище курс долара, тим менше ціна нерухомості в іноземній валюті. Іншими словами, гривня знецінюється набагато швидше, ніж нерухомість. Тому, не надто активні ріелтори отримують в доларовому еквіваленті набагато менше, ніж планували, а покупці повинні надати набагато більше гривні, ніж розраховували до цього.

Рейтинг 4.5 на основі 101  ответов

Додати коментар

схожі статті


yak zniziti rinkovu vartist neruhomosti ta ne porushiti zakonodavstvo
Як знизити ринкову вартість нерухомості та не порушити законодавство?
cena i kachestvo stoit li ekonomit na uslugax po ocenke
Ціна та якість: чи варто економити на послугах з оцінки?
novye izmeneniya v nalogooblozhenii nedvizhimosti
Нові зміни в оподаткуванні нерухомості
normy dstu
Новий ДСТУ – нове оформлення документів
kakoe sostoyanie rynka nedvizhimosti ukrainy bylo v iyune 2021
Який стан ринку нерухомості України був у червні 2021?