Парето - консалтингова компанія, оцінка майна
  • 044 221 81 75
  • 067 759 60 80
  • 095 285 11 98
Єдина база для продавців майна: два майданчики підняли тариф за послуги

Єдина база для продавців майна: два майданчики підняли тариф за послуги

Дві авторизовані електронні майданчики «Оцінка. Online » і « Професійна оцінка », що надають доступ до бази звітів про оцінки нерухомості, з 11 березня підвищили тариф. Як повідомляють «Українські новини», інформація про збільшення вартості інформаційних послуг розміщена на сайті майданчики.

Про підвищення тарифу з достовірних джерел

Майданчик «Оцінка. Online » збільшила вартість послуг на 38,8%. Згідно з новими розцінками реєстрація подорожчала на 520 гривень, і буде коштувати 1860 гривень. За новим тарифом потрібно буде платити, якщо оціночна вартість нерухомості становить понад 300 тисяч гривень.

Якщо вартість об’єкта до 30 тисяч гривень, за послуги потрібно сплатити 984 гривень. За новим тарифом ця сума збільшилася практично в два рази (на 92,9%).

При оціночної вартості нерухомість від 30 тисяч до 300 тисяч гривень, послуги коштуватимуть 1704 гривні. В цьому випадку тариф збільшився на 49,5%.

На електронному майданчику «Професійна оцінка» одна послуга з передачі, розміщення або отримання інформації тепер коштує 1752 гривні.

Електронні майданчики єдиної бази звітів про оцінку нерухомості «Експрес оцінка» і «Реєстр оцінка» поки свої тарифи залишили на колишньому рівні.

Як працює система?

Єдина база даних звітів по оцінці майна була створена для боротьби з недобросовісними ріелторами, які навмисне занижували оціночну вартість об’єкта. У систему вноситься вся інформація зі звітів про оцінку нерухомості через авторизовані електронні майданчики. Таким чином, майно реєструється за ринковими цінами і йому присвоюється номер. В іншому випадку звіт вважається недійсним.

При продажу об’єкта розмір доходу залежить від ціни, яка вказується в договорі купівлі-продажу. Вона повинна бути не менша оціночної вартості, яка зареєстрована в базі даних.

У заниженій вартістю зацікавлені всі: покупець, продавець і оцінювач. Обидві сторони платять менший податок, а оцінювачу зазвичай я дістається частка за фальсифікацію звіту. Тепер ця схема порушена.

Під час укладання угоди нотаріус перевіряє інформацію в базі даних. Якщо реєстрація по об’єкту відсутня, угода купівлі-продажу буде вважатися недійсною.

Для отримання будь-якої інформації на майданчиках «Оцінка. Online »і« Професійна оцінка », в даний час належить оплачувати послуги за новими тарифами.

Рейтинг 4.5 на основі 140  ответов

Додати коментар

схожі статті


neruhom st b znes p d chas vo nnogo stanu yaka naraz procedura re strac
Нерухомість і бізнес під час воєнного стану: яка наразі процедура реєстрації?
Угода M&A
Угоди M&A: види, цілі, ризики та ситуація в Україні
Офісна нерухомість
Комерційна нерухомість цієї осені: ціна впаде
продажа в'язниці
“Продам в’язницю”: нерухомість, яку продають в Ірпені
оцінка комерційної нерухомості
ОЦІНКА КОМЕРЦІЙНОЇ НЕРУХОМОСТІ – ПРОСТІШЕ, НІЖ ЗДАЄТЬСЯ