Парето - консалтингова компанія, оцінка майна

Ми знаємо вартість тому, що цінуєте Ви!

ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА ОБЛIГАЦІЙ

Оцінка від 3 днів, від 1000 грн, в Києві і по всій території України
Ми готові почати прямо зараз. Залиште ваші контакти.

МИ ПРОВОДИМО ОЦІНКУ ІНШИХ ЦІННИХ ПАПЕРІВ:

(Виберіть послугу, щоб отримати консультацію)

  • ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА ОБЛIГАЦІЙ, Понад 10 років <br>на ринку послуг
    Понад 10 років
    на ринку послуг
  • ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА ОБЛIГАЦІЙ, Понад 1000 <br>компаній-партнерів
    Понад 1000
    компаній-партнерів
  • ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА ОБЛIГАЦІЙ, Гарантія <br>конфіденційності
    Гарантія
    конфіденційності

Оцінка облігацій необхідна у випадках:


  • при укладенні угоди купівлі-продажу облігації,
  • при обчисленні вартості застави для банківського кредитування,
  • при формуванні статутного капіталу.
МИ ПІДГОТУЄМО І ДОСТАВИМО ГОТОВІ ДОКУМЕНТИ ПРЯМО В РУКИ

  • ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА ОБЛIГАЦІЙ, Швидко і в заявлений термін (2 дні)
    Швидко і в заявлений термін (2 дні)
  • ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА ОБЛIГАЦІЙ, Навіть по <br> скан-копіям
    Навіть по
    скан-копіям
  • ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА ОБЛIГАЦІЙ, За найнижчими<br> цінами
    За найнижчими
    цінами
  • ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА ОБЛIГАЦІЙ, По Києву <br> і Україні
    По Києву
    і Україні
  • ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА ОБЛIГАЦІЙ, Реєструємо в Фонді держмайна
    Реєструємо в Фонді держмайна

У вас не вистачає документів для оцінки акцій? Зв'яжіться з нами прямо зараз, і ми знайдемо вихід!

  • ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА ОБЛIГАЦІЙ, Вирішуємо всі проблеми бізнесу, пов'язані з оцінкою
    Вирішуємо всі проблеми бізнесу, пов'язані з оцінкою
  • ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА ОБЛIГАЦІЙ, Заощаджуємо ваш час
    Заощаджуємо ваш час
  • ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА ОБЛIГАЦІЙ, Відстоюємо свою оцінку у всіх структурах
    Відстоюємо свою оцінку у всіх структурах
МОЖЕМО ПОЧАТИ ПРЯМО ЗАРАЗ
  • ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА ОБЛIГАЦІЙ, Бесплатная консультация
    1. Безкоштовна консультація
  • ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА ОБЛIГАЦІЙ, Подписание договора и оплата
    2. Підписання договору та оплата
  • ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА ОБЛIГАЦІЙ, Передача документов и наша работа
    3. Передача документів і наша робота
  • ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА ОБЛIГАЦІЙ, Получение в руки готовых документов оценки
    4. Отримання готових документів оцінки
Готові документи від 2-х днів
Днів
Годин
Хвилин
Секунд

Ми готові приступити прямо зараз. Час йде.

Почати зараз
Залишилися питання?
Ви за крок до вiдповiдi!
  • Що робити, якщо у мене не вистачає документів для оцінки?
  • Як швидко я можу отримати документи по оцінці?
  • Скільки будуть коштувати цінні папери?
Оціночна компанія в Києві і Україні
Зателефонуйте нам
або
замовте зворотний дзвінок

Відео відгуки


Експертна оцінка облігацій

Перед укладенням угоди, включенням цінних паперів до основного капіталу організації, при оформленні кредиту під заставу, а також під час встановлення вартості бізнесу чи підприємства необхідна оцінка цінних паперів.

Цінні папери — особливий тип документів, завдяки яким за власниками закріплюється ряд прав без накладення обов’язків. Їх класифікують на дві категорії — основні та похідні цінні папери. Вони можуть базуватися на майнових правах на актив або ресурси. Оскільки цінні папери виступають одним із варіантів існування капіталу, може виникнути необхідність провести їх оцінку для купівлі, продажу, при емісії чи конвертації. Зокрема це стосується облігацій — дієвих інструментів застави та інвестицій.

Облігація як цінний папір

Головною особливістю облігацій є відносна схожість із банківськими вкладами, оскільки інвестори роблять вклад в облігації на певний термін під відсоток. Цінні папери дозволяють своєму власнику одержувати дохід у вигляді фіксованих виплат від своїх інвестицій. Зазначені кошти виплачуються у формі відсотків від вкладу. Облігації, на відміну від банківського вкладу, мають значні переваги:

  • можливість дострокового зняття коштів без втрати відсотків;
  • більш висока дохідність, якщо облігації були випущені корпоративно.

Роль облігацій полягає у забезпеченні боргових зобов’язань. Завдяки тому, що облігація відноситься до боргових цінних паперів, її купівля надає інвестору можливість стати кредитором організації-емітенту. Це означає, що власнику облігації після закінчення терміну її обігу емітентом виплачується номінальна вартість.

Крім зазначених особливостей, необхідно враховувати, що облігації можуть по-різному генерувати грошові потоки, тому їх розділяють на декілька категорій:

  • Облігації з фіксованою купонною ставкою. Цей тип цінних паперів дає можливість власнику одержувати регулярні виплати купонних платежів через деякий період часу. Частіше за все такі виплати можна отримати кожні півроку, рідше — кожний квартал або рік. На дату погашення строку облігації інвестор може отримати її номінальну вартість.
  • Облігації з плаваючою купонною ставкою. Відмінність від попереднього типу облігацій у том, що цінні папери не мають фіксованої ставки і прив’язуються до певного індексу, тому змінюється за його коливаннями. Найчастіше плаваюча ставка виражається у вигляді формули, що враховує константу — фіксовану надбавку та перемінну частину — індекс. Оцінка таких облігацій має певні відмінності та складнощі, тому що розмір купонного платежу передбачити практично неможливо.
  • Безпроцентні облігації. На відміну від інших типів не надають інвестору права на купонні виплати, а при погашенні строку їх власник може розраховувати лише на виплату номінальної вартості.

Зазначимо, що з усіх факторів, що впливають на вартість облігацій, важливу роль відіграє податковий статус цінних паперів. Податковий статус визначає розмір податку та спосіб його начислення, наявність та розмір пільг. Ще одним важливим фактором ціноутворення облігації є кредитна якість. Поліпшити її можна за рахунок страхування цінних паперів, адже у такий спосіб інвестор практично гарантовано може отримати борг та відсотки у зазначений термін.

Особливості оцінки цінних паперів

Щоб розрахувати вартість цінних паперів і отримати достовірну оцінку акцій, облігацій та векселів, необхідно залучити незалежного експерта. Такий спеціаліст буде обирати відповідну методику оцінки, щоб врахувати всі особливості формування грошових потоків для визначення вартості цінних паперів.

Оскільки цінність облігацій розтягнута у часі, спеціалісту потрібно продисконтувати вартість цінного паперу на момент оцінки, а для цього йому необхідно визначити його прибутковість. Однак при цьому потрібно зазначити, що основною задачею експерта є визначення вартості прав, що дає такий нематеріальний актив. Саме в їх обсязі полягає цінність облігації, оскільки вона надає своєму власнику певний набір прав власності, пов’язаний із кредитуванням та управлінням цим специфічним грошовим документом.

Ряд особливостей, завдяки яким облігація відноситься до цінних паперів, здійснює вплив на загальну складність та методи оцінки. Треба знати, що оцінка облігацій повинна відтворювати найбільш вірогідну ринкову вартість з урахуванням майбутніх прибутків. Щоб оцінка могла якісно вирішити це питання, експерту необхідно приділити увагу визначенню ставки дисконтування, оскільки саме вона впливає на кінцевий результат. Для цього спеціалістом проводиться глибокий аналіз емітенту — визначається його фінансовий стан і перспектива розвитку, платоспроможність.

Для визначення вартості облігацій, експертом враховується ряд факторів:

  • Процентна ставка облігації та спосіб її визначення (фіксована чи плаваюча);
  • Термін до погашення цінного паперу;
  • Кредитна якість облігації та її податковий статус;
  • Попит та пропозиція на фондовому ринку.

Завдяки цим разом узятим факторам, спеціаліст має змогу оцінити реальну ринкову вартість цінного паперу, обрати правильний метод для розрахунків. Результатом його роботи стане експертний звіт про оцінку облігацій.

Для яких цілей проводиться оцінка облігацій?

Оцінка акцій, облігацій та інших цінних паперів проводиться для здійснення купівлі та продажу таких активів, а також при внесенні їх в уставний капітал підприємства, при постановці на баланс чи для вирішення спорів в судовому порядку. Також за послугою оцінки облігацій та інших цінних паперів можна звернутися у випадку, коли потрібно вступити у права спадщини.

Головною метою оцінки цінних паперів є чітке виконання вимог діючого законодавства щодо визначення дійсної вартості облігацій, забезпечення переконливої доказової бази для прийняття подальшого рішення щодо цінних паперів. За допомогою експертної оцінки фіксуються усі важливі моменти, що впливають на вартість облігацій. Щоб досягти такого результату, спеціалісти “Парето” дотримуються системного підходу. Завдяки експертам робота виконується чітко в строк, поетапно та контрольовано — від формулювання завдання до підготовки експертного звіту для замовника.

 

Поширені запитання

Які документи необхідні для оцінки облігацій?

Оцінка облігацій буде проведена при наявності правових документів, матеріалів, які дають можливість дати оцінку фінансового стану і надійності емітента. Необхідно надати документи, що ідентифікують емітента, а також документи, які описують умови випуску та погашення облігацій.

Від чого залежить вартість робіт?

Вартість послуг з оцінки облігацій залежить від їх типу і цілі оцінки, а також від терміну виконання робіт, кількості залучених експертів, обраних підходів і методів. На вартість послуги впливає повнота даних, які були надані замовником, і інші фактори.

Як проходить процедура оцінки облігацій?

Процедура оцінки облігацій проходить в кілька етапів. На першому з них визначаються цілі та завдання оцінювання, після чого ведеться аналіз ситуації на ринку, вивчення фінансового стану і платоспроможності емітента. Щоб оцінити вартість облігацій, експерт визначає величину дисконту і прогнозує грошові потоки за цією ставкою, а потім підсумовує отриману величину з номінальною вартістю цінного паперу. Потім готується звіт про оцінку, і передається замовнику.

Які види вартості визначаються при оцінці?

При оцінці облігації визначається ринкова вартість цінного паперу, а також неринкові види вартості. До них відноситься інвестиційна, справедлива, спеціальна і ліквідаційна вартість.
Рейтинг 4.5 на основі 705  ответов