• 044 221 81 75
 • 067 759 60 80
 • 095 285 11 98

Ми знаємо вартість того, що цінуєте Ви!

Незалежна експертна оцінка

Враховуємо побажання клієнта щодо термінів, вартості, доставки і способам оплати

Зателефонуйте і узгодьте всі нюанси
 • Оціночна компанія, 9 років <br>на ринку послуг
  9 років
  на ринку послуг
 • Оціночна компанія, 907+ <br>компаній-партнерів
  907+
  компаній-партнерів
 • Оціночна компанія, 15936+ <br>задоволених клієнтів
  15936+
  задоволених клієнтів
 • Оціночна компанія, Гарантія <br>конфіденційності
  Гарантія
  конфіденційності
Парето - консалтингова компанія, оцінка майна
Оціночна фірма Парето прагне до тривалих і взаємовигідних відносин з партнерами. Запрошуємо Вас до співпраці!

Ми доставимо готові документи кур'єром прямо вам в руки


 • Оціночна компанія, Швидко (від 1 дня)
  Швидко (від 1 дня)
 • Оціночна компанія, Від вас - тільки сканкопіі документів
  Від вас - тільки сканкопіі документів
 • Оціночна компанія, За найнижчими цінами
  За найнижчими цінами
 • Оціночна компанія, Готові документи прямо в руки
  Готові документи прямо в руки
 • Оціночна компанія, Гарантія конфіденційності
  Гарантія конфіденційності

Якщо у вас не вистачає документів для оцінки майна, зв'яжіться з нами і незалежна оціночна компанія Парето допоможе вирішити всі питання.

Залишилися питання?
Ви за крок до вiдповiдi!

 • Що робити, якщо у мене не вистачає документів для оцінки?
 • Як швидко я можу отримати документи по оцінці?
 • Скільки буде коштувати моє майно?

Оціночна компанія в Києві і Україні

Зателефонуйте нам

 • 044 221 81 75
 • 067 759 60 80
 • 095 285 11 98

або
замовте зворотний дзвінок

Відео відгуки


Часті питання


ЧИ ВИЇЗЖАЄТЕ ВИ НА ОГЛЯД?

Відповідно до закону про оцінку та національний стандарт, оцінювач повинен оглянути оцінююче майно: фізичне, економічне становище. Компанія має розвинену мережу представників по Україні. Це дозволяє оглядати майно навіть у малонаселених пунктах.

ЧИ ЯВЛЯЄТЕСЬ ВИ ПЛАТНИКАМИ ПДВ?

Наша компанія не є платником ПДВ.

У СКІЛЬКИ ВИ ОЦІНИТЕ МОЄ МАЙНО?

Точна вартість майна визначається тільки при наявності його вичерпного переліку. Всім нашим клієнтам ми настійно рекомендуємо спочатку представити всі документи для проведення первинного аналізу нерухомості.

ЧИ МОЖУ Я ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ ОЦІНКИ, ЯКЩО ДОКУМЕНТИ ВТРАЧЕНІ (У МЕНЕ НЕМАЄ ПРАВОВСТАНОВЛЮЮЧИХ ДОКУМЕНТІВ)?

Ми можемо провести оцінку, спираючись на надані дані. У запиті ви можете вказати характеристики, місце розташування об'єкта оцінки. У звіті ми вкажемо, що ми виконували роботу за інформацією, наданою замовником.

ЧИ ДОСТАВЛЯЄТЕ ВИ ЗВІТ?

Кур'єр компанії доставляє звіт по Києву і вручає його особисто в руки. За межі Києва і по всій Україні доставляємо за допомогою служб доставок, наприклад Нової поштою. Крім того, ви можете забрати звіт про оцінку особисто у нас в офісі.

ЧИ ВИДАСТЬ БАНК КРЕДИТ ПІСЛЯ ВАШОЇ ОЦІНКИ?

Оціночна компанія «Парето» не є фінансовою організацією, яка гарантує видачу кредиту. Ми є компанією, яка оцінює майно, передане в заставу банку. На рішення про видачу кредиту ми вплинути не можемо. Але ми завжди готові відстоювати інтереси клієнта і звіт по оцінці.

ЯК ПРОВОДИТЬСЯ ОПЛАТА ПОСЛУГ?

Оплата проводиться 50 на 50. Після узгодження переліку та обсягу робіт ми готуємо комерційну пропозицію. Укладаємо проект договір і виставляємо рахунок на передоплату половини суми вартості послуги. Друга частина оплачується після підготовки звіту з оцінки. Оплатити можна на розрахунковий рахунок компанії і на карту Приват Банку. Також можна розплатитися готівкою у нас в офісі, отримавши чек.

ЧИ ВИЗНАЧАЄТЕ ВИ ВАРТІСТЬ ОРЕНДИ?

Наша компанія не спеціалізується на цьому, але в якості додаткової послуги ми можемо зробити письмовий консультаційний висновок про вартість оренди вашого майна.

Наш блог


ocenka zemel kakov indeks za 2021 god Оцінка земель: який індекс за 2021 рік?

Державна служба статистики надала інформацію щодо показника індексу споживчих вартостей за 2021 рік. Відповідно до цих даних індекс складає 110%. Норми щодо застосування вищезазначеного індексу встановлені в Податковому кодексі України, а саме в пункті 9 підрозділу 6 розділу ХХ. Таким чином, для оцінки землі буде застосовуватися індекс, що має значення 100 відсотків: З 2017 року […]

yak zniziti rinkovu vartist neruhomosti ta ne porushiti zakonodavstvo Як знизити ринкову вартість нерухомості та не порушити законодавство?

Багато хто знає, що з 1 липня цього року почала діяти єдина база звітів про оцінку. Її перевага – це можливість власників майна провести оцінку самостійно та безкоштовно. Система автоматично вираховує вартість, використовуючи конкретні фактори та показники. Проте є й свої недоліки. По-перше, така оцінка діє лише 30 календарних днів, у той час як звіт […]

kejs ocenka vsex dolej uchastnikov ooo s celyu kupli prodazhi Кейс: “Оцінка всіх часток учасників ТОВ з метою купівлі-продажу”

Консалтингова компанія “Парето” виконує оцінку всіх видів майна, у тому числі й часток учасників підприємства, компаній та організацій. Наш досвід роботи та знання дозволяють виконати роботу швидко та професійно. Нижче пропонуємо вам розглянути один із реальних проєктів, виконаний нашими оцінювачами. Замовник: До консалтингової компанії “Парето” по допомогу звернулося товариство з обмеженою відповідальністю “КГ ГРУП”. Завдання: […]

bezkoshtovno-chi-yakisno-yak-ocziniti-neruhomist Безкоштовно чи якісно: як оцінити нерухомість?

Чи задавали ви колись питання – навіщо переплачувати за послуги оцінювачів, якщо можна самостійно оцінити майно, використовуючи спеціальну систему оцінки нерухомості? Насправді ви дійсно можете не звертатися до професіоналів, а розв’язати проблему самостійно. Однак постає питання – чи влаштує вас результат такої самостійної роботи? У цій статті фахівці розповіли, чому варто звернутися за допомогою до […]

nabuttya-prava-postijnogo-koristuvannya-zemelnimi-dilyankami-derzhavnimi-ustanovami Набуття права постійного користування земельними ділянками державними установами

Останнім часом виникає багато питань з приводу земельних ділянок під будівлями, що надаються державним установам. Насамперед це стосується нововведень, що були прийняті в законодавстві. У цій статті ми розглянемо деякі особливості, що безпосередньо стосуються даної теми. Як бюджетні установи використовують земельні ділянки: умови та правила Бюджетні установи використовують земельні ділянки відповідно до статті 92 Земельного […]