Парето - консалтингова компанія, оцінка майна
 • 044 221 81 75
 • 067 759 60 80
 • 095 285 11 98

Партнерська програма

Пропонуємо взаємовигідне співробітництво

Якщо ваш бізнес має відношення до оцінки та управління майном і майновими правами, до управління підприємствами та їх активами, до побудови бізнес-планів, кредитування бізнесу і страхування майна і т.д. – консалтингова компанія Парето стане для вас хорошим партнером.

У свою чергу, клієнти нашої компанії часто потребують банківських, юридичних, страхових, ріелтерських, аудиторських, арбітражних та інші послуги. Таким клієнтам ми рекомендуємо звернутися до наших компаній-партнерів.

Ми розуміємо, наскільки важливі і корисні довгострокові, довірчі та взаємовигідні відносини з партнерами, тому запрошуємо до співпраці.

 • Партнерська програма, 9 років <br>на ринку послуг
  9 років
  на ринку послуг
 • Партнерська програма, 907+ <br>компаній-партнерів
  907+
  компаній-партнерів
 • Партнерська програма, 15936+ <br>задоволених клієнтів
  15936+
  задоволених клієнтів
 • Партнерська програма, Гарантія <br>конфіденційності
  Гарантія
  конфіденційності

Консалтингова компанія Парето завжди відкрита для будь-якого виду співпраці на взаємовигідних умовах. Що має на увазі така співпраця в кожному окремому випадку?


Партнерська програма, Банківські установи Партнерська програма, Банківські установи Банківські установи
Партнерська програма, Банківські установи Банківські установи
Ми пропонуємо банківським установам співробітництво за наступними напрямками:
 • Підготовка та проведення незалежної оцінки майна і майнових прав з метою кредитування майна під заставу або для переоцінки кредитного портфеля банку. При такій взаємодії в ході прийняття рішення про кредитування банку загрожують мінімальні ризики.
 • Кредитний брокеридж - залучення клієнтів для проведення кредитування майна під заставу. Це істотно скорочує витрати банку, необхідні для залучення нових клієнтів.
 • Реалізація заставного майна проблемного кредитного банківського портфеля. Ми розміщуємо інформацію на нашому сайті, в розділі «Реалізація заставного майна», а також ведемо попередні переговори з потенційними клієнтами. В даному випадку конкретний об'єкт заставного майна отримує максимально ефективну рекламу, а витрати коштів і часу на переговори з потенційними клієнтами істотно мінімізуються.
Партнерська програма, Нотаріальні контори Партнерська програма, Нотаріальні контори Нотаріальні контори
Партнерська програма, Нотаріальні контори Нотаріальні контори
Як того вимагає українське законодавство, для нотаріальних угод купівлі / продажу, дарування і спадкування різних типів майна потрібно незалежна оцінка, виконана Суб'єктом оціночної діяльності. Консалтингова компанія Парето пропонує нотаріусам взаємовигідне співробітництво в галузі оцінки майна для надання послуг вашим клієнтам. Найголовнішою перевагою такого співробітництва є професійна оцінка, виконана кваліфікованими фахівцями. Тобто, нами.  
Партнерська програма, Агентства нерухомості Партнерська програма, Агентства нерухомості Агентства нерухомості
Партнерська програма, Агентства нерухомості Агентства нерухомості
Запрошуємо поповнити ряди наших партнерів приватних рієлторів і агентства нерухомості. Як відбувається наша взаємодія?
 • Надання професійних послуг з оцінки нерухомості для вас і ваших клієнтів, які бажають придбати об'єкт нерухомості, в тому числі, за кредитні кошти.
 • Допомога вашим клієнтам в підборі оптимальної кредитної програми, підготовка повного пакету документів відповідно до вимог обраного банку, передача кредитної справи в банк. Ми гарантуємо швидке ухвалення рішення банку щодо видачі кредиту.
Така співпраця дозволить вам збільшити кількість завершених угод за рахунок кваліфікованого супроводу всього процесу оформлення і отримання кредиту.
Партнерська програма, Страхові компанії Партнерська програма, Страхові компанії Страхові компанії
Партнерська програма, Страхові компанії Страхові компанії
Для страхових компаній консалтингова компанія Парето пропонує співпрацю за наступними напрямками:
 • Допомога в залученні нових клієнтів за програмою страхування майна.
 • Проведення незалежної оцінки майна з метою його подальшого страхування.
Які плюси такого співробітництва? Страховики скорочують витрати на залучення нових клієнтів і розширення клієнтської бази.
Партнерська програма, Власники нерухомості Партнерська програма, Власники нерухомості Власники нерухомості
Партнерська програма, Власники нерухомості Власники нерухомості
Якщо ви володієте власним майном і бажаєте його продати або здати в аренду - консалтинговій компанії Парето є, що вам запропонувати. Ми оперативно і кваліфіковано підберемо потенційного покупця або орендаря для вашого об'єкта з урахуванням всіх ваших вимог і побажань. При цьому ми заощадимо ваш час і гроші, так як проведемо аналіз ринку і підбір відповідних об'єктів нерухомості за вас. Щоб отримати попередню консультацію, заповніть, будь ласка, анкету, і додайте до неї фото вашого об'єкту нерухомості.
Партнерська програма, Роздрібні мережі Партнерська програма, Роздрібні мережі Роздрібні мережі
Партнерська програма, Роздрібні мережі Роздрібні мережі
Для роздрібних мереж, які активно розвиваються, ми пропонуємо агентські послуги з продажу та оренди комерційної нерухомості. Консалтингова компанія Парето бере участь у великій кількості проектів по всій Україні, а також володіє актуальними даними про всіх перспективних пропозиціях на ринку комерційної нерухомості.
Партнерська програма, Будівельні та інвестиційні компанії Партнерська програма, Будівельні та інвестиційні компанії Будівельні та інвестиційні компанії
Партнерська програма, Будівельні та інвестиційні компанії Будівельні та інвестиційні компанії
Консалтингова компанія Парето пропонує будівельним та інвестиційним компаніям співробітництво за такими напрямками: Надання професійних послуг клієнтам, що бажають купити нерухомість в кредит.
 • Допомога в отриманні фінансування під проект забудови.
 • Сприяння в кредитуванні об'єктів нерухомості в банківських установах, які пропонують найкращі умови кредитування на конкретний момент. Це підвищує привабливість вашого об'єкта в очах потенційних клієнтів, що, в свою чергу, збільшує продажі.
 • Робота тільки з платоспроможними позичальниками, що гарантує покупку ними вашої нерухомості.
 • Надання консультаційних послуг позичальнику протягом всього терміну кредитування. Це позбавить забудовника від зайвого клопоту.