Ми знаємо вартість того, що цінуєте Ви!

Консалтингова компанія

Враховуємо побажання клієнта щодо термінів, вартості, доставки і способам оплати

Зателефонуйте і узгодьте всі нюанси

Принцип Парето, на честь якого консалтингова компанія «Парето» отримала свою назву, зробив величезний вплив на формування багатьох успішних винахідників, інвесторів, бізнесменів. Ми не стали винятком.

При створенні нашої компанії ми керувалися цим простим правилом, яке свідчить: мала частка причин, витрачених коштів або зусиль відповідає за велику частку отриманих результатів, продукції або винагороди.

Ось уже 9 років консалтингова компанія «Парето» успішно веде свою діяльність на ринку оціночних послуг.

За цей час команда професіоналів компанії, що володіють практичними знаннями і великим досвідом, ми виконали більше 12749 кваліфікованих і якісних оцінок.

Наше кредо 

 • Ми надаємо  нашим клієнтам тільки успішні індивідуальні рішення.
 • Ми приймаємо виклики, котрі  спрямовані на успішний розвиток бізнесу клієнта.
 • Наша компанія завжди дотримується принципу конфіденційності та відкрита для спілкування.
 • Запорука успіху компанії – це індивідуальний та професіональний підхід наших співробітників до кожного клієнта.
 • Ми пишаємось своїм професійним та дружнім колективом.
 • Кожний співробітник нашої компанії професіонал своєї справи.

 

Часті питання з оціннювання та діяльности оцінюючої компанії
Які сертифікати має оціночна компанія?
Нашій компанії дає право на виконання послуг з оцінки майна Сертифікат суб'єкта оцінювальної діяльності. Він видається Фондом держмайна України, і підтверджує наявність у компанії кваліфікованих кадрів та матеріально-технічного забезпечення для оцінки майна. Також компанія отримала Міжнародний сертифікат оцінювача від Всесвітньої асоціації оцінювальних організацій WAVO-WRV та ГО «Всеукраїнська асоціація фахівців оцінки».
Навіщо потрібно проводити оцінку вартості житлової нерухомості?
отримання кредиту під заставу житлової нерухомості;
здійснення угоди купівлі-продажу, дарування, міни, успадкування, оренди;
вирішення майнових суперечок (оцінка частки в житловій нерухомості для суду);
приватизації майна;
страхування майна;
судових приставів;
визначення вартості незавершеного будівництва.
Який договір на проведення експертної оцінки?
У договорі фігурують дві сторони: замовник і виконавець (оцінювач). Оскільки замовником проведення експертної оцінки може бути тільки певне коло осіб (на цьому ми зупинимося докладніше нижче), в деяких випадках не обійтися без укладення тристороннього договору, де крім замовника і виконавця фігурує також «Платник». Ситуації, в яких необхідне укладення тристороннього договору виникають досить часто, коли зацікавлена в проведенні оцінки особа не має право бути замовником оцінки. Як приклад можна привести проведення оцінки нерухомості в комунальній власності з метою передачі її в оренду. Як правило, замовником роботи по визначенню вартості виступає комунальне підприємство (балансоутримувач), а потенційний орендар в договорі значиться як платник. Хоча буває і так, що комунальне підприємство уповноважує зацікавлена особа провести оцінку, видавши йому довіреність на таку дію. Потрібно також скасувати, що законодавчо визначені вимоги до договору на оцінку в частині його істотних умов. Зокрема, в договорі оцінки обов'язково повинні бути відображені такі специфічні дані: Назва об'єкта оцінки. Дата, на яку визначається вартість. Вид вартості (в більшості випадків визначається ринкова вартість). Мета, для якої проводиться робота.
Які необхідні документи для заповнення заявки на експертизу або рейтинг популярності всіх?
Для проведення готельних видів експертиз або оцінок потрібні різні документи, в половині випадків потрібно лише об'єкт експертизи без документів.
Необхідні документи (копії) для проведення незалежної оцінки квартири:
-правоустанавлівающій документ (свідоцтво про державну реєстрацію, права на квартиру (житловий будинок) або договір купівлі - продажу, дарування і т. Д.);
-технічний паспорт на квартиру / будинок;
-Паспорт власника оцінюваного майна на дату проведення оцінки або, свідоцтво про державну реєстрацію юр. особи.
Що є результатом роботи оцінювача?
Результат роботи оцінювача - звіт. Це не якась довідка, а багатосторінковий документ, вимоги до оформлення якого наведені в Національному стандарті номер 1. Датою оцінки є дата, за станом на яку здійснюються процедури оцінки майна та визначається вартість майна. Нормативно-правовими актами з оцінки майна можуть бути передбачені строки дії звіту про оцінку майна (акта оцінки майна) від дати оцінки або дати її затвердження (погодження) замовником. У більшості випадків з визначенням терміну дії звіту виникають проблеми, оскільки ці терміни прописані законодавчо тільки для деяких випадків проведення оцінки. Для отримання більш докладної інформації про терміни дії звітів в різних ситуаціях можна прочитати за посиланням. У більшості випадків термін діям звіту приймається рівним шести місяців, однак ми радить уточнювати цей момент у органу, для пред'явлення в якому виготовляються документи.
Що таке рецензія? Коли потрібна рецензія і хто її проводить?
Згідно з чинним законодавством замовити рецензію на звіт про оцінку майна може або сам оцінювач, який і робив цю оцінку, або замовник оцінки, тобто її користувач. У більшості випадків проведення рецензування оцінки потрібно: при викупі або оренді майна, що перебуває у державній або комунальній власності. Рецензентами в цьому випадку можуть бути або інші оцінювачі (оціночні компанії), або регіональні управління Фонду державного майна України, або Департамент комунальної власності Києва (якщо нерухомість знаходиться в столиці). Те, що рецензентами можуть бути різні суб'єкти оціночної діяльності, не означає, що вибір рецензента відноситься до компетенції замовника. У кожному конкретному випадку порядок здачі в оренду державного або комунального майна чітко вказує орган, який буде проводити рецензування; при судових суперечках. В цьому випадку рецензія на оцінку як правило замовляється у авторитетних оцінювачів або громадських оціночних організацій з метою або заперечити той чи інший звіт, або, навпаки, надати йому більшої ваги в очах суду. Найбільш авторитетною і загальновизнаною громадською організацією оцінювачів є «Українське товариство оцінювачів». при проведенні оцінки акцій, коли ця оцінка проходить узгодження в Національній комісії з цінних паперів та фондового ринку, наприклад при проведенні додаткової емісії цінних паперів. при проведенні оцінки землі для продажу деякі нотаріуси іноді вимагали рецензію від іншої оціночної компанії, проте в практиці з подібними вимогами ми вже давно не стикалися.
Як Ви визначаєте вартість квартири?
Правильно визначена стартова ціна на нерухомість в Києві, це, на думку експертів, 90% від успіху і вигідного продажу. Від правильної ціни на нерухомість залежить, за який термін буде продана квартира в Києві і скільки буде звернень від потенційних покупців. Очевидно, якщо завищити ціну, то звернень майже не буде, або ж це будуть випадкові дзвінки і просмотри.Владелец житла може самостійно визначити ціну на подібні об'єкти або ж звернутися до ріелтора, який знає статистику реальних продажів. Тільки так він зможе сформувати правильну стартову ціну і не втратити час і, в підсумку, деньгі.Прі визначенні ціни на нерухомість треба розуміти:

за якою ціною продавалися подібні об'єкти;
за який період часу вони знайшли свого покупця.
Що є суб'єктами оціночної діяльності?
Суб'єкти господарювання - зареєстровані в установленому законодавством порядку фізичні особи - суб'єкти підприємницької діяльності, а також юридичні особи незалежно від їх організаційно-правової форми та форми власності, які здійснюють господарську діяльність, у складі яких працює хоча б один оцінювач, та які отримали сертифікат суб'єкта оціночної діяльності згідно з цим Законом; органи державної влади та органи місцевого самоврядування, які отримали повноваження на здійснення оціночної діяльності в процесі виконання функцій з управління та розпорядження державним майном та (або) майном, що є в комунальній власності, та у складі яких працюють оцінювачі.
Коли обов'язково проводити оцінку майна?
Оцінка майна проводиться у випадках, встановлених законодавством України, міжнародними угодами, на підставі договору, а також на вимогу однієї з сторін угоди та за згодою сторін. створення підприємств (господарських товариств) на базі державного майна або майна, що перебуває в комунальній власності; реорганізації, банкрутства, ліквідації державних, комунальних підприємств та підприємств (господарських товариств) з державною часткою майна (часткою комунального майна); виділення або визначення частки майна у спільному майні, в якому є державна частка (частка комунального майна); визначення вартості внесків учасників та засновників господарського товариства, якщо до зазначеного товариства вноситься майно господарських товариств з державною часткою (часткою комунального майна), а також у разі виходу (виключення) учасника або засновника зі складу такого товариства; приватизації та іншого відчуження у випадках, встановлених законом, оренди, обміну, страхування державного майна, майна, що перебуває у комунальній власності, а також повернення цього майна на підставі рішення суду; переоцінки основних фондів для цілей бухгалтерського обліку; оподаткування майна згідно з законом, крім випадків визначення розміру податку при спадкуванні власності, вартість якої оподатковується за нульовою ставкою; {Абзац восьмий частини другої статті 7 із змінами, внесеними згідно із Законами N 1255-IV (1255-15) від 18.11.2003, N 1709 VII (1709-18) від 20.10.2014; в редакції Закону N 71-VIII (71-19) від 28.12.2014} {Абзац дев'ятий частини другої статті 7 виключено на підставі закону N 898-IV (898-15) від 05.06.2003, N 980-IV (980-15 ) від 19.06.2003} визначення збитків або розміру відшкодування у випадках, встановлених законом; в інших випадках за рішенням суду або у зв'язку з необхідністю захисту суспільних інтересів.
Коли не допускається проведення оцінки майна?
Проведення суб'єктом оціночної діяльності - суб'єктом господарювання оцінки майна, що належить йому або оцінювачам, які працюють у його складі, на праві власності або на яке зазначені особи мають майнові права; проведення оцінки майна фізичної особи-замовника або керівників юридичної особи, яка є замовником оцінки, оцінювачем, який має родинні зв'язки з зазначеними особами, або суб'єктом оціночної діяльності - суб'єктом господарювання, керівництво якого має зазначені зв'язки; проведення оцінки майна своїх засновників (учасників).
Що є істотними умовами договору на проведення оцінки майна?
Зазначення майна, що підлягає оцінці; мета, з якою проводиться оцінка; вид вартості майна, що підлягає визначенню; дата оцінки; термін виконання робіт з оцінки майна; розмір і порядок оплати робіт; права і обов'язки сторін договору; умови забезпечення конфіденційності результатів оцінки, інформації, використаної під час її виконання; відповідальність сторін за невиконання або неналежне виконання умов договору; порядок вирішення спорів, які можуть виникнути під час проведення оцінки та прийняття замовником її результатів
Що є ринковою вартістю в оцінці?
Національний стандарт №1 «Загальні засади оцінки майна і майнових прав», затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1440, визначає ринкову вартість, як вартість, за яку можливе відчуження об'єкта оцінки на ринку подібного майна на дату оцінки за угодою, укладеною між покупцем і продавцем, після проведення відповідного маркетингу за умови, що кожна із сторін діяла із знанням справи, розсудливо і без примусу.
У яких випадках обов'язково проведення оцінки?
Згідно зі статтею 7 Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні» обов'язковим є проведення оцінки майна у випадках:
Створення підприємств (господарських товариств) на базі державного майна, або майна, яке є комунальною власністю;
Реорганізації, банкрутства, ліквідації державних, комунальних підприємств та підприємств (господарських товариств) з частиною державного або комунального майна;
Виділення або визначення частки майна у спільному майні, в якому є частина державної або комунальної власності;
Визначення вартості внесків учасників та засновників господарського товариства, якщо в позначене суспільство вноситися майно господарських товариств з частиною державного або комунального майна, а також у разі виходу (виключення) учасника або засновника зі складу такого товариства;
Приватизації і іншого відчуження у випадках, встановлених законом, оренди, обміну, страхування державного або комунального майна, а також повернення цього майна на підставі рішення суду;
Переоцінки основних фондів для цілей бухгалтерського обліку;
оподаткування;
Визначення збитків або розміру їх відшкодування у випадках, встановлених законом;
В інших випадках за рішенням суду або у зв'язку з необхідністю захисту суспільних інтересів;
Проведення незалежної оцінки майна є обов'язковим у випадках:
Застави державного і комунального майна;
Відчуження державного та комунального майна способами, що не передбачають конкуренцію покупців у процесі продажу, або у разі продажу лише одному покупцеві;
Визначення збитків або розміру їх відшкодування під час вирішення спорів та в інших випадках, визначених законодавством або за згодою сторін.
Згідно зі статтею 12 Закону України «Про оцінку земель» експертна грошова оцінка земельних ділянок проводиться у разі:
відчуження та страхування земельних ділянок, що перебувають у державній або комунальній власності;
Застави земельної ділянки відповідно до закону;
Визначення інвестиційного вкладу в реалізацію інвестиційного проекту на земельні поліпшення;
Визначення вартості земельних ділянок, які перебувають у державній або комунальній власності; в разі якщо вони вносяться до статутного фонду господарського товариства;
Визначення вартості земельних ділянок при реорганізації, банкрутстві або ліквідації господарського товариства (підприємства) з часткою державного або комунального майна, яке є власником земельної ділянки;
Виділення або визначення частки держави чи територіальної громади у складі земельних ділянок, що перебувають у спільній власності;
Відображення вартості земельних ділянок та права користування земельними ділянками у бухгалтерському обліку відповідно до законодавства України;
Визначення збитків власникам або землекористувачам у випадках, встановлених законом або договором;
Рішення суду.
У всіх інших випадках грошова оцінка земельних ділянок може проводитися за згодою сторін та у випадках, визначених законами України.
Хто уповноважений підписувати звіт за оцінкою?
Звіт про оцінку майна підписується оцінювачами, які безпосередньо проводили оцінку майна, і скріплюється печаткою та підписом керівника суб'єкта оціночної діяльності - суб'єкта господарювання. Документи та інші інформаційні матеріали, зібрані оцінювачами в процесі проведення оцінки майна, разом зі звітом про оцінку майна зберігаються в архіві суб'єкта оціночної діяльності - суб'єкта господарювання не менше п'яти років, якщо інше не встановлено договором на проведення оцінки.
Розмір оплати робіт з оцінки майна.
Розмір та порядок оплати робіт з оцінки майна визначаються за домовленістю сторін або у випадках відбору суб'єкта оціночної діяльності за конкурсом - за результатами конкурсу. Не допускається визначення розміру оплати робіт як частки вартості підлягає оцінці майна.
Яка вартість послуг?
Вартість послуг з оцінки залежить від термінів їх виконання, обсягу процедур, роботи спеціаліста. На деякі види оцінок існують базові розцінки, які представлені для ознайомлення у відповідному розділі. Зауважте — вартість послуг не залежить від вартості об'єкта оцінки.
Як я можу бути впевнений в якості наданих послуг?
Послуга оцінки надається кваліфікованим спеціалістом, який пройшов сертифікацію. Після підготовки звіту про оцінку він направляється на перевірку і проходить ретельний контроль, перед тим, як буде підписаний директором, і тільки після цього надсилається замовнику.
Як проходить процедура оцінки?
Щоб почати процедуру оцінки, необхідно визначити цілі та завдання заходу. Після отримання всіх необхідних документів і узгодження деталей оцінки із замовником укладається договір. Експерт аналізує вихідні дані й проводить огляд об'єкта оцінки, аналізує аналогічні об'єкти на ринку, визначає середню вартість. Фахівець вибирає підхід і метод оцінювання, щоб виконати розрахунок, результати якого служать висновком про вартість об'єкта. Потім оцінювач формує звіт про оцінку.
Чи виїжджаєте ви на огляд?
Так, оцінювачі нашої компанії виконують огляд об'єктів оцінки для повноти даних про їх економічний і фізичний стан. Процедура є необхідною для більшості випадків, відповідно до закону про оцінку та національним стандартам. Наша компанія має розвинену мережу представників в Україні, тому наші експерти здійснюють виїзд практично в будь-які населені пункти країни.
 • ПРОФЕСІЙНА ТА НАДIЙНА ОЦІНКА ВСІХ ВИДІВ МАЙНА, 9 років <br>на ринку послуг
  9 років
  на ринку послуг
 • ПРОФЕСІЙНА ТА НАДIЙНА ОЦІНКА ВСІХ ВИДІВ МАЙНА, 726 <br>компаній-партнерів
  726
  компаній-партнерів
 • ПРОФЕСІЙНА ТА НАДIЙНА ОЦІНКА ВСІХ ВИДІВ МАЙНА, 12749 <br>задоволених клієнтів
  12749
  задоволених клієнтів
 • ПРОФЕСІЙНА ТА НАДIЙНА ОЦІНКА ВСІХ ВИДІВ МАЙНА, Гарантія <br>конфіденційності
  Гарантія
  конфіденційності
Консалтингова компанія «Парето» виконує експертну оцінку рухомого і нерухомого майна. Крім того, ми не стоїмо на місці і розширюємо перелік послуг: тепер серед них - трансферне ціноутворення (ТЦО), реєстрація інтелектуальної власності, бізнес-планування та фінансове моделювання та ін. Співпраця з консалтинговою компанією  «Парето» має ряд переваг:
 • Професіоналізм. Команда наших експертів має багаторічний досвід проведення оцінок, а їх укладення мають статус офіційних документів;
 • Прозора цінова політика. Відкритість - наш принцип. Ніяких прихованих і додаткових платежів;
 • Конфіденційність. Ми діємо суворо відповідно до закону і укладаємо договір з умовою повної конфіденційності клієнта;
 • Економія часу. Ми знаємо, як дорого коштує ваш час, тому можемо зробити оцінку всього за добу;
 • Розвинена мережа партнерів в кожному регіоні України. Довірчі відносини з партнерськими компаніями дозволяють нам швидко і якісно виконувати звіти, що відповідають вимогам будь-якого клієнта.
Ми вибудовуємо довгострокове співробітництво з нашими клієнтами, завдяки чому в нашій роботі виключається дублювання даних, зберігається їх повна конфіденційність. Ми стежимо за найактуальнішими трендами розвитку ринку, щоб швидко реагувати на його мінливі вимоги. Ми відповідальні до своєї роботи. Виконані нами звіти відповідають найвищим принципам якості і приймаються будь-якими інстанціями, включаючи міжнародні фінансові установи, міжнародні аудиторські фірми, інвесторів, державні органи. Наша мета - щодня допомагати вам процвітати в вашої діяльності. Довіртеся нам.

Наш блог


novij-servis-fondu-derzhmajna-plyusi-ta-minusi Новий сервіс Фонду держмайна: плюси та мінуси

В Україні Фонд державного майна відкрив новий сервіс. Його мета – це автоматичне проведення оцінки об’єктів нерухомості. Дана програма здатна безкоштовно надати українцям звіти, які необхідні в разі укладення угоди з об’єктами нерухомості. Державні діячі стверджують, що новий сервіс зможе стати альтернативою експертам з оцінки. Однак на практиці ще належить дізнатися, чи це так. Крім […]

yak-pravilno-ocziniti-vartist-speczialnih-i-speczializovanih-a-takozh-nezavershenih-ta-napivzrujnovanih-obєktiv Як правильно оцінити вартість спеціальних і спеціалізованих, а також незавершених та напівзруйнованих об’єктів?

Спасибо Для коректної оцінки нерухомого майна спеціального чи спеціалізованого типу, а також об’єктів обмеженого ринку застосовується найбільш ефективний в таких ситуаціях підхід – витратний. Він базується на обчисленні всіх витрат, які необхідні для того, аби відновити будівництво або знести об’єкт. При цьому, коли справа доходить до оцінки складних і проблемних об’єктів, з’являється безліч нюансів, які […]

vebinar ocenka stoimosti aktivov dlya msfo Вебінар “Оцінка вартості активів для МСФЗ”

16 червня ми провели черговий безкоштовний вебінар. Цього разу зустріч була присвячена темі “Особливості оцінки для цілей складання фінансової звітності відповідно до вимог міжнародних стандартів фінансової звітності”. Спікерами були Олег Івченко – директор консалтингової компанії та Юрій Косенко – експерт з оцінки. Під час виступу були розкриті наступні питання: Необхідність проведення незалежної оцінки для бухгалтерського […]

subєkti oczinki zemelnih dilyanok v ukrayini Суб’єкти оцінки земельних ділянок в Україні

Питання щодо визначення кола суб’єктів оціночної діяльності в Україні завжди було доволі гострим. Нещодавно, 28 квітня 2021 року, набув чинності Закон України № 1423-ІХ, який визначає чіткий перелік суб’єктів оцінки. Згідно з цим нормативно-правовим актом була доповнена стаття 6 Закону України «Про оцінку земель». Таким чином, до вищезазначених суб’єктів відносять: органи виконавчої влади та органи […]

kejs ocenka imushhestva dlya nacionalnogo agentstva po predotvrashheniyu korrupcii Кейс: “Оцінка майна для Національного агентства з питань запобігання корупції”

Замовник: До нас за допомогою звернувся Центральний орган виконавчої влади України зі спеціальним статусом, який забезпечує формування та реалізує державну антикорупційну політику. Завдання: Нашим експертам було поставлено особливе завдання, а саме виконати роботи з оцінки майна, що перебуває у сфері управління Національного агентства, а саме окремих приміщень однієї будівлі. Хід виконання проекту: У першу чергу, […]