Парето - консалтингова компанія, оцінка майна
 • 044 221 81 75
 • 067 759 60 80
 • 095 285 11 98

Ми знаємо вартість того, що важливо для Вас!

Послуги у сфері трансфертного ціноутворення

Аудит контрольованих операцій, підготовка документації з ТЦУ

Ми готові почати прямо зараз. Залиште ваші контакти.

Ми пропонуємо наступні послуги з ТЦУ

Виберіть послугу, щоб отримати консультацію

Аудит контрольованих операцій
Терміни обумовлюються індивідуально
безкоштовно
Отримати консультацію
Підготовка звітів і документації з ТЦУ
Терміни обумовлюються індивідуально
від 32000 грн
Отримати консультацію
 • Послуги у сфері ТЦУ, 9 років <br>на ринку послуг
  9 років
  на ринку послуг
 • Послуги у сфері ТЦУ, 907+<br>компаній-партнерів
  907+
  компаній-партнерів
 • Послуги у сфері ТЦУ, Гарантія <br>конфіденційності
  Гарантія
  конфіденційності

Ми пропонуємо наступні послуги з ТЦУ:


 • аудит контрольованих операцій - абсолютно безкоштовно ми проаналізуємо Ваші документи і відповімо на питання-які особливості складання Звіту про контрольовані операції та Документації з ТЦУ для Вашої компанії;
 • підготовка Звітів і Документації з ТЦУ - ми заощадимо Ваш час на вивчення нюансів і особливостей підготовки Звіту про к/о та Документації  з ТЦУ в актуальному звітному періоді.

МИ ПІДГОТУЄМО І ДОСТАВИМО ГОТОВІ ДОКУМЕНТИ ПРЯМО В РУКИ


 • Послуги у сфері ТЦУ, Підготовка пакету <br> Документації з ТЦУ <br> (від 1 місяця)
  Підготовка пакету
  Документації з ТЦУ
  (від 1 місяця)
 • Послуги у сфері ТЦУ, Безкоштовна <br> консультація спеціаліста
  Безкоштовна
  консультація спеціаліста
 • Послуги у сфері ТЦУ, За лояльними <br> цінами
  За лояльними
  цінами
 • Послуги у сфері ТЦУ, По Києву <br> і Україні
  По Києву
  і Україні
 • Послуги у сфері ТЦУ, Гарантія повної конфіденційності
  Гарантія повної конфіденційності

ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ? Заповніть поля нижче для отримання безкоштовної консультації!

 • Послуги у сфері ТЦУ, Проводимо безкоштовне навчання методології ТЦУ
  Проводимо безкоштовне навчання методології ТЦУ
 • Послуги у сфері ТЦУ, Заощаджуємо ваш час
  Заощаджуємо ваш час
 • Послуги у сфері ТЦУ, Супроводжуємо перевірки ТЦУ
  Супроводжуємо перевірки ТЦУ

МОЖЕМО ПОЧАТИ ПРЯМО ЗАРАЗ

 • Послуги у сфері ТЦУ, Бесплатная консультация
  1. Безкоштовна консультація
 • Послуги у сфері ТЦУ, Подписание договора и оплата
  2. Підписання договору та оплата
 • Послуги у сфері ТЦУ, Передача документов и наша работа
  3. Комплекс робіт згідно з договором
 • Послуги у сфері ТЦУ, Получение в руки готовых документов оценки
  4. Отримання в руки Документації з ТЦУ

Готові документи від 1 місяця

Днів
Годин
Хвилин
Секунд

Ми готові приступити прямо зараз. Час йде.

Почати зараз

Залишилися питання?
Ви за крок до вiдповiдi!

 • Як підготувати комплект документів по контрольованим операціям?
 • Як підготувати Звіт по контрольованих операціях?
 • Що таке розробка політики ТЦУ?

КОНСАЛТИНГОВА КОМПАНІЯ В КИЄВІ І УКРАЇНІ

Зателефонуйте нам

 • 044 221 81 75
 • 067 759 60 80
 • 095 285 11 98

або
замовте зворотний дзвінок

Відео відгуки


Трансфертне ціноутворення

Трансфертним ціноутворенням називають механізм, завдяки якому взаємопов’язані особи в рамках компаній та холдингів можуть збувати товари та послуги за внутрішніми, а не ринковими цінами, а також з контрагентами, що не платять податки на прибуток чи знаходяться під юрисдикцією держав з низьким податком на прибуток. Сфера трансфертного ціноутворення викликає зацікавлення у багатьох представників бізнесу, оскільки система дає компаніям змогу перерозподіляти загальні прибутки в користь тих осіб, що знаходяться під юрисдикцією держав із більш вигідними податковими умовами. 

З якою метою застосовують трансфертне ціноутворення

Головною метою застосування трансфертного ціноутворення є максимальне зниження податків. Для цього трансфертні ціни встановлюються таким чином, щоб прибуток можна було отримувати у тих країнах, де податки нижче. Такий механізм забезпечує зростання прибутку і економічних показників. Завдяки цьому трансфертне ціноутворення виступає ефективним інструментом податкового планування для мінімізації податків на вигідних умовах.

Разом із зниженням податкових виплат, трансфертне ціноутворення виконує роль складного інструменту для контролю роботи кожного суб’єкта підприємства з метою підвищення прибутку від окремих підрозділів. Це дає змогу оптимізувати структуру організації та виділити центри прибутку і відповідальності. Підрозділи, які займаються збутом товарів  та послуг між собою розраховуються по цінам, нижчим за ринкову. Таким чином система має на меті стимулювання керівників підрозділів до прийняття ефективних рішень та підвищення прибутковості кожного окремого суб’єкта та цілого підприємства. Також завдяки трансфертному ціноутворенню можна знизити витрати на транзакції.

Складання документації з трансфертного ціноутворення

Документація з трансфертного ціноутворення повинна відповідати вимогам відповідності щодо контрольованих операцій за принципом “витягнутої руки”. Це означає, що документацію необхідно складати згідно з пунктом 39 «Трансфертне ціноутворення» Податкового кодексу України. Таким чином, документи щодо ТЦУ повинні відображати дані для перевірки правильності та повноти нарахування податків на прибуток, їх своєчасної сплати. Тому в документації необхідно надати наступну інформацію:

 • Перелік контрольованих операцій, які здійснює підприємство;
 • Зіставлення комерційних та фінансових умов для контрольованих та неконтрольованих операцій;
 • Діапазон цін на товари на біржі при експорті та імпорті товарів;
 • Дані щодо встановлення відповідності умов контрольованих операцій згідно принципу “витягнутої руки”;
 • Повне обґрунтування щодо вибору доцільного методу для встановлення відповідності умов для контрольованих операцій;
 • Повне обгрунтування щодо свого ціноутворення у контрольованих операціях.

Важливість своєчасного складання документації з ТЦУ для підприємства — запорука того, що компанія не буде підпадати під штрафні санкції. За відсутність документації з трансфертного ціноутворення передбачена відповідальність у вигляді штрафу у розмірі 3% від суми контрольованих операцій, на які не були оформлені документи. При цьому розмір штрафу не може перевищувати 200 розмірів прожиткового мінімуму на одну особу.

Аналітична робота з вибору методу відповідності ціноутворення платника податків принципу «витягнутої руки»

Перевагою замовлення послуг з ТЦУ в “Парето” є накопичений нашими фахівцями досвід роботи із незалежними джерелами інформації. Завдяки такому підходу, наші експерти проводять аналітичну роботу на основі ретельно відібраної інформації, що дає змогу аргументовано і детально проводити обгрунтування ціноутворення для клієнта. 

Складання звітності з контрольованих операцій

Згідно із законодавчими нормами, звіт про контрольовані операції повинен містити  повну інформацію щодо таких операцій за звітний рік. Документ необхідно подати до 1 жовтня року, що настає за звітним, в електронній формі. Такий звіт повинен складатися із дотриманням вимог чинного законодавства — відповідати правилам та нормам електронного документообігу. Звіт про контрольовані операції складається з декількох частин:

 • Заголовної;
 • Основної;
 • Додатка;
 • Інформації до додатка.

У заголовній частині вказується інформація щодо особи — платника податка, який подає звіт. Основна частина має містити дані про контрольовані операції, що здійснювалися протягом звітного періоду. У додатку чи додатках вказуються дані про осіб, що виступають сторонами операцій та детальна інформація щодо самих контрольованих операцій. Інформація до додатка містить дані про ознаки пов’язаності між собою осіб — платника податків та контрагента.

Для складання звітності та підготовки документації з ТЦУ ви можете скористатися послугами фахівців “Парето”. Завдяки нашим експертам ви можете отримати всі необхідні аудиторські послуги у сфері трансфертного ціноутворення, у тому числі, складання звітності з контрольованих операцій. 

Фахове консультування з питань трансфертного ціноутворення

Для багатьох клієнтів всі питання трансфертного ціноутворення потребують чітких та повних роз’яснень з боку фахівця. Ми розуміємо потреби своїх клієнтів, томі пропонуємо детальну консультацію спеціаліста компанії “Парето”, в ході якої ви можете дізнатися про ризики контрольованих операцій, можливі складнощі та особливості застосування ТЦУ. Своєчасне інформування клієнтів про правила, права та обов’язки у сфері трансфертного ціноутворення слугує запорукою належного обгрунтування при виборі методів утворення цін.

Супроводження підготовленої документації під час перевірки контролюючим органом

Допомога фахівців “Парето” у сфері трансфертного ціноутворення не обмежується аудитом та підготовкою документації. Завдяки нашим експертам ви можете скористатися вигідною пропозицію та залучити спеціаліста на захист своїх інтересів під час перевірки фіскальними органами. Оскільки трансфертне ціноутворення передбачає можливість зниження податкових витрат, фіскальні органи ретельно перевіряють компанії на відповідність правилам формування ТЦУ. Супровід проекту документації та звітності дозволяє знизити ризик виникнення можливих проблем у відносинах з контролюючими органами. Така послуга дозволяє забезпечити правову безпеку компанії.

 

Поширені запитання
Який у Вас досвід?
Сумарний досвід компанії у сфері трансфертного ціноутворення - 10 років. Компанія Парето працює у сфері ТЦУ в Україні з 2013-го року — фактично з моменту впровадження ТЦУ в нашій країні. Також у нас є досвід роботи в ТЦУ з клієнтами в Польщі та Нідерландах, інших країнах — до і після 2013 року.
Скільки коштують ваші послуги?
Документація середнього рівня складності у нашій компанії може коштувати в межах 78-85 тис. грн. На вартість впливає не тільки складність документації та обсяг даних, а також інші фактори, які узгоджуються з урахуванням уподобань клієнта.
Скільки коштує окремо створення Звіту про контрольовані операції?
Звіт про контрольовані операції з документацією ТЦУ коштує 2000 грн. Без замовлення такої документації вартість становить близько 4000-6000 грн. Якщо клієнт за цим Звітом замовляє документацію ТЦУ пізніше, на неї надається знижка.
У вас є рекомендації?
Оскільки ТЦУ спрямовано на контроль операцій, пов'язаних з низьким податком і оптимізацією податку на прибуток, закономірно, що підприємства не бажають розкривати актуальність такого способу управління фінансовим результатом. Тому офіційні рекомендації щодо ТЦУ не надаються, але ви можете проконсультуватися з нашими аудитором, щоб оцінити рівень компетенції компанії. З іншими рекомендаціями можна ознайомитися у відповідному розділі сайту.
Які терміни виконання робіт?
Терміни обговорюються з клієнтом індивідуально. У загальному випадку замовлення повного пакета Документації ТЦУ у звичайному порядку займає від 2-х місяців, при терміновому виконанні — від 1 до 1,5 місяця.
У вас надто велика анкета і всю її неможливо заповнити - там є конфіденційна інформація?
Заповнюючи анкету, ви надаєте загальні зведення, не розкриваючи суті операцій. Ви маєте право вказати тільки ті відомості, які вважаєте потрібними. Всі заповнені вами дані строго конфіденційні, і захищаються Компанією Парето. Ви можете звернутися до нас з проханням провести анкетування в телефонному режимі нашим фахівцем, якщо такий варіант більш зручний.
Рейтинг 4.5 на основі 341  ответов