Парето - консалтингова компанія, оцінка майна
 • 044 221 81 75
 • 067 759 60 80
 • 095 285 11 98

Ми знаємо вартість того, що цінуєте Ви!

ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА товарiв в оборотi

ОЦІНКА ВІД 3 ДНІВ І ВІД 1000 ГРН ДЛЯ БУДЬ-ЯКОГО ТИПУ АКТИВІВ
В КИЄВІ ТА ПО ВСІЙ ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ

Ми готові почати прямо зараз. Залиште ваші контакти.

МИ ЗРОБИМО ОЦІНКУ АКТИВІВ

Оберіть послугу, щоб отримати консультацію

НЕСТАНДАРТНЕ ОБЛАДНАННЯ (виготовлення З УРАХУВАННЯМ ВИМОГ ЗАМОВНИКА)
Від 4 днів
від 1000 грн
Отримати консультацію
ОРГТЕХНІКА, ОБЧИСЛЮВАЛЬНА ТЕХНІКА, МЕБЛІ ТА ІНШІ ВИДИ ОСНОВНИ
Від 2 днів
від 1000 грн
Отримати консультацію
ТЕХНОЛОГІЧНИЙ КОМПЛЕКС
Від 3 днів
від 1000 грн
Отримати консультацію
ТЕХНОЛОГІЧНА ЛІНІЯ
Від 4 днів
від 1000 грн
Отримати консультацію
 • Оцінка товарiв в оборотi, 9 років <br>на ринку послуг
  9 років
  на ринку послуг
 • Оцінка товарiв в оборотi, 907+<br>компаній-партнерів
  907+
  компаній-партнерів
 • Оцінка товарiв в оборотi, Гарантія <br>конфіденційності
  Гарантія
  конфіденційності

Оцінка товарів в обороті необхідна в таких випадках:


 • при внесенні справедливої ​​вартості товарів у фінансовий звіт,
 • при використанні товарів в якості застави,
 • при митному оформленні,
 • при отриманні страхових виплат,
 • при примусовій реалізації,
 • перед продажем, якщо власник не знає, яка вартість у товарів.

МИ ПІДГОТУЄМО І ДОСТАВИМО ГОТОВІ ДОКУМЕНТИ ПРЯМО В РУКИ


 • Оцінка товарiв в оборотi, Швидко і в заявлений термін (1 день)
  Швидко і в заявлений термін (1 день)
 • Оцінка товарiв в оборотi, Навіть по <br> скан-копіям
  Навіть по
  скан-копіям
 • Оцінка товарiв в оборотi, За самими <br> низькими цінами
  За самими
  низькими цінами
 • Оцінка товарiв в оборотi, По Києву <br> і Україні
  По Києву
  і Україні
 • Оцінка товарiв в оборотi, Реєструємо в Фонді держмайна
  Реєструємо в Фонді держмайна

У вас не вистачає документів для оцінки активів? Зв'яжіться з нами прямо зараз, і ми знайдемо вихід!

 • Оцінка товарiв в оборотi, Проводимо безкоштовне навчання методології ТЦУ
  Проводимо безкоштовне навчання методології ТЦУ
 • Оцінка товарiв в оборотi, Заощаджуємо ваш час
  Заощаджуємо ваш час
 • Оцінка товарiв в оборотi, Супроводжуємо перевірки ТЦУ
  Супроводжуємо перевірки ТЦУ

МОЖЕМО ПОЧАТИ ПРЯМО ЗАРАЗ

 • Оцінка товарiв в оборотi, Бесплатная консультация
  1. Безкоштовна консультація
 • Оцінка товарiв в оборотi, Подписание договора и оплата
  2. Підписання договору та оплата
 • Оцінка товарiв в оборотi, Передача документов и наша работа
  3. Комплекс робіт згідно з договором
 • Оцінка товарiв в оборотi, Получение в руки готовых документов оценки
  4. Отримання в руки Документації з ТЦУ

Готові документи від 1 дня

Днів
Годин
Хвилин
Секунд

Ми готові приступити прямо зараз. Час йде.

Почати зараз

Залишилися питання?
Ви за крок до вiдповiдi!

 • Що робити, якщо у мене не вистачає документів для оцінки?
 • Як швидко я можу отримати документи по оцінці?
 • Скільки буде коштувати моє майно?

Оціночна компанія в Києві і Україні

Зателефонуйте нам

 • 044 221 81 75
 • 067 759 60 80
 • 095 285 11 98

або
замовте зворотний дзвінок

Відео відгуки


Оцінка товарів в обороті


Необхідність оцінки товарів в обороті виникає у випадках, коли потрібно внести матеріальні об’єкти під заставу, виповнити постановку на баланс підприємства, відобразити дані про такі об’єкти в бухгалтерській звітності або визначити суму страхового відшкодування. Потреба у визначенні вартості товарів в обороті з’являється тоді, коли необхідно приймати деякі управлінські рішення або вносити об’єкти до статутного капіталу підприємства. Також оцінка вартості потрібна у випадку банкрутства організації.

Метою оцінки товарів у обороті є встановлення ринкової вартості об’єктів, що знаходяться у сфері обігу та призначені для продажу. Ними можуть виступати не тільки товарні запаси та продукція, що перебуває в обігу, але й рухоме майно, що не відноситься до обладнання, машин, нерухомості — меблі, інвентар, прилади. Експертна оцінка таких об’єктів спирається на дані Замовника, та на підставі візуального огляду, про технічний стан об’єктів, їх придатність для подальшого використання. 

При оцінці враховується балансова ціна товарів на момент оцінки, накладні на їх придбання, бухгалтерські виписки та довідки про рух товарів на складі, обсяги їх продажу, довідка про задовільний стан об’єктів та зберігання їх згідно з технічними умовами. Найчастіше для визначення вартості товарів застосовується порівняльний метод. Для цього експерт аналізує ринок продажу відповідних об’єктів. Після розрахунків та поправок на фактичний стан товарів, врахування балансової вартості об’єктів буде підготовлений відповідний звіт, який передається замовнику.  

Оцінка цілісних майнових комплексів

Для оцінки цілісних майнових комплексів (ЦМК) залучаються кваліфіковані фахівці із відповідним досвідом роботи. До ЦМК належать об’єкти, активи яких надають змогу виконувати господарську діяльність:

 • Основні засоби конкретного підприємства  — земельні ділянки, будівлі, споруди, обладнання, а також малооборотні активи з невисокою вартістю;
 • Бізнес із урахуванням оборотних активів, дебіторської та кредиторської заборгованості без актуальних зобов’язань. Необхідно зазначити, що на відміну від оцінки бізнесу, визначення вартості ЦМК означає оцінку необоротних активів та грошових потоків без запозиченого капіталу та повернення кредитів.

Доволі часто оцінка ЦМК необхідна для укладення договору застави. Також послуга потрібна у випадку, коли підприємство слугує об’єктом договору оренди. Оцінка ЦМК необхідна при укладенні договору купівлі-продажу, без переходу пасивів до іншого власника.

Для виконання завдання по визначенню вартості ЦМК будуть залучені спеціалісти з оцінки нерухомості, бізнесу, транспорту та обладнання. Завдяки цьому нам вдається надати коректні дані про цінність та вартість цілісного майнового комплексу.

Оцінка земельних ділянок

Експертна оцінка необхідна для встановлення вартості земельної ділянки. Оцінка землі проводиться із застосуванням сукупності різних підходів та методів. Вартість ділянки визначається після збору та аналізу відповідних даних, проведення ряду розрахунків. Послуга з оцінки землі необхідна для здійснення процедур, що пов’язані із нею — укладенні угод купівлі-продажу, передачі під заставу, при оформленні спадщини, при розробці інвестиційних проектів, внесенні до статутного капіталу. Також оцінка необхідна для викупу землі, яка знаходиться у комунальній власності. 

На вартість землі впливають кілька чинників, які враховує експерт:

 • Місце розташування;
 • Інфраструктура та оточення;
 • Наявність чи відсутність інженерних комунікацій;
 • Цільове призначення;
 • Площа, конфігурація ділянки, її поверхня.

Для визначення вартості земельної ділянки відіграє роль попит та пропозиція на ринку землі, тому експерт враховує всі ключові тенденції. Для замовлення такої послуги необхідно мати документи, що встановлюють права на земельну ділянку, паспорт та ідентифікаційний код чи установчі документи юридичної особи, витяг із державного геокадастру станом на момент оцінки, витяг із державного реєстру на нерухоме майно. Необхідно знати, що даний перелік є орієнтовним і залежить від конкретних обставин, з якими звернувся клієнт. Такий пакет документів формується після звернення замовника до компанії.

Оцінка майнових прав на немайнові активи

Оцінка майнових прав необхідна для визначення вартості прав з урахуванням їх обсягу та можливостей. Потреба у процедурі виникає у разі визначення частки, приватизації, оренди, внесення на баланс, укладення договору застави, договору купівлі-продажу, страхування, створення інвестиційних проектів.

Оцінка вартості майнових прав на немайнові активи потребує від замовника правовстановлюючих документів та іншої документації в залежності від типу активів. Для деяких об’єктів необхідно мати копії установчих документів, фінансову звітність. Для об’єктів інтелектуальної власності необхідно мати свідоцтво про державну реєстрацію. Повний перелік документів можна отримати після консультації з спеціалістом “Парето”, звернутися до якого можна за номером, вказаним на сайті.

Поширені запитання
Навіщо потрібна оцінка товарів в обороті?
Оцінка товарів в обороті дозволяє визначити їх справедливу вартість на поточний момент. Її проводять як в обов'язковому порядку, так і не обов'язковому, якщо на те є бажання замовника. Вона необхідна при внесенні справедливої вартості товарів у фінансовий звіт, або при використанні товарів як застави. Оцінку проводять при митному оформленні, отриманні страхових виплат, при примусовій реалізації, а також перед продажем, якщо власник не знає, яка вартість товарів.
Які відомості про об'єкт необхідні для проведення оцінки?
Для оцінки необхідно надати експерту інформацію про характеристики об'єкта. Залежно від виду об'єкта це може бути рік випуску, назву моделі, серійний номер, партія, відомості про ремонт і заміну вузлів, технічні дані — потужність, продуктивність, габарити, маса і т. д.
Які документи необхідні для оцінки товарів в обороті?
Для оцінки товарів в обороті потрібно надати свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи (або виписку з ЄДРПОУ), свідоцтво про реєстрацію платника податку, реквізити, балансову довідку, накладні, митні декларації, опис товарів, контракт або договір на постачання. Перелік може змінюватися в залежності від конкретного завдання.
Що мається на увазі під оцінкою товарів в обороті?
Товарами вважаються рухомі матеріальні об'єкти, які знаходяться на балансі підприємства. Це можуть бути товарні запаси, обладнання, інвентар, меблі та т. д. Їх оцінка необхідна для визначення ефективності роботи підприємства.
Скільки коштує оцінка товарів вобороті?
Ви можете отримати попередні дані про вартість послуг з оцінки товарів в обороті з урахуванням конкретних обставин і цілей оцінки. Для цього скористайтесь безкоштовною консультацією фахівця Парето.
Рейтинг 4.5 на основі 1304  ответов