Парето - консалтингова компанія, оцінка майна
  • (044) 221-81-75
  • (067) 442-81-75
  • (050) 321-81-75

Експертна оцінка ділянки при даруванні

Чи потрібна експертна оцінка земельної ділянки при даруванні або успадкуванні?

Відповідно до статті 13 Закону України “Про оцінку земель” для дарування і спадку слід виконати нормативно-грошову оцінку. Оскільки в таких випадках податок сплачувати буде не потрібно, то грошову оцінку можна не проводити. Згідно статтям 164, 172 Податкового кодексу України, якщо одержувач спадку або людина, якій роблять подарунок, знаходиться не в першій лінії родинних зв’язків по мірі спорідненості з померлим або дарувальником, тоді вимагається провести не лише нормативно-грошову оцінку, але і експертну оцінку земельної ділянки, оскільки в даному випадку потрібна сплата податку.

Для того, щоб швидко і якісно виконати оцінку земельної ділянки, рекомендується скористатися послугами професіоналів, які мають великий досвід в наданні послуг подібного роду. Тільки такий підхід дозволить Вам отримати правдоподібну оцінку, яка буде зафіксована в звіті про проведення оцінки. Цей звіт має юридичну силу і може фігурувати в судових процесах і інших інстанціях.

Рейтинг 4.5 на основі 4  ответов

Додати коментар

схожі статті


Оцінка нерухомості без документів
Як замовити послугу оцінки третій особі?
Які рекомендації щодо універсальних моделей розрахунку вартості обладнання і устаткування при їх масовій оцінці?
Чи потрібна оцінка майна для цілей оподаткування при оформленні нотаріусом спадщини другої черги згідно із законом?