Парето - консалтингова компанія, оцінка майна
  • 044 221 81 75
  • 067 759 60 80
  • 095 285 11 98
Оцінка ринкової вартості активів клініки

Кейс – Оцінка ринкової вартості активів клініки

Навесні 2018 року в нашу компанію звернувся великий український медичний центр з потребою в оцінці ринкової вартості активів клініки (будівлі та обладнання), як однієї з основних складових медичного бізнесу, з ціллю залучення коштів іноземних інвесторів.

Завдання

Перед нашими оцінювачами стояло завдання відобразити об’єктивну ринкову вартість активів клініки для цілей залучення коштів іноземних інвесторів.

Особливості

Оцінка будівлі медичного центру виділяється серед інших об’єктів оцінки наявністю спеціально обладнаних, згідно з усіма медичними стандартами приміщень, таких як: хірургічне відділення, операційний зал, діагностична лабораторія. Також будівля клініки комплексно оснащена спеціальним медичним обладнанням – апаратами УЗД, лабораторним обладнанням і приладами, спеціальними медичними меблями і т.д.

Рішення

Командою оцінювачів був проведений комплексний моніторинг ринку продажу обладнаних будівель клінік і медичних центрів в Києві та Київській області. Було проаналізовано поточний і в майбутньому використаний об’єкт оцінки з точки зору його прибутковості, а саме: зібрана база даних щодо орендних ставок на схожі за функціональним призначенням будівлі та приміщення, проаналізовано ринковий рівень ставок капіталізації, а також рівень вакантності приміщень медичного спрямування. В процесі оцінки, власником будівлі була додатково надана інформація про річні операційні витрати на її утримання.

Також оцінювачами була проведена оцінка медичного обладнання порівняльним підходом: зібрані комерційні пропозиції від провідних виробників медичного обладнання, додатково був залучений сторонній експерт для фіксації поточного фізичного та технічного стану об’єктів оцінки.

Результат

Групою фахівців з оцінки, в обумовлені терміни і на високому рівні була виконана робота по комплексній оцінці активів медичного центру (будівлі та обладнання). Звіт про оцінку дав можливість власнику в повній мірі презентувати всі вартісні аспекти перед інвестором, що дозволило прийняти їм позитивне рішення щодо інвестування даного проекту терміном на 10 років.

Рейтинг 4.5 на основі 153  ответов

Додати коментар

схожі статті


kejs oczinka litaka cessna 172m 2
Кейс: “Оцінка літака CESSNA 172M”
kejs ocenka vsex dolej uchastnikov ooo s celyu kupli prodazhi
Кейс: “Оцінка всіх часток учасників ТОВ з метою купівлі-продажу”
pexels photo 8297652
Кейс: “Оцінка земельних ділянок та магазинів у Київській області одного з національних операторів роздрібної торгівлі”
kejs-oczinka-osnovnih-zasobiv-prat-zavod-fregat-dlya-czilej-buhgalterskogo-obliku
Кейс: “Оцінка основних засобів ПрАТ” Завод “Фрегат” для цілей бухгалтерського обліку “
kejs opredelenie rynochnoj stoimosti odnoj imennoj akcii s celyu vypolneniya trebovanij zakonodatelstva
Кейс: «Визначення ринкової вартості однієї іменної акції з метою виконання вимог законодавства»