За яким принципом оцінюються товари в обороті?

За яким принципом оцінюються товари в обороті?

Під оцінкою товарів в обороті прийнято мати на увазі процедуру оцінювання вартості рухомих матеріальних об’єктів, що знаходяться на балансі організації. Під цей опис можна зарахувати: корпоративні меблі, вимірювальні прилади, оргтехніка, комп’ютери, сировина, напівфабрикати, всіляка продукція, яка бере участь у товарообігу.

В даному випадку оцінювання всіх рухомих матеріальних об’єктів дозволяє підприємству отримати повний офіційний оціночний звіт про вартість даного майна.

Для чого необхідна оцінка товарів в обороті?

Цілей оцінки товарів в обороті предостатньо. Це можуть бути і бухгалтерські запити для відображення у фінансових звітах, і передача в статутний капітал підприємства, і всілякі управлінські завдання, і отримання кредитів під заставу майна підприємства, і для оформлення процедури банкрутства, і в цілях судових розглядів.

Це лише малий список цілей оцінки, насправді подібна оцінка може стати в нагоді і в безлічі інших випадків. Але незалежно від цілей підходи до оцінки будуть єдиними для всіх випадків.

Що необхідно для проведення оцінки?

В першу чергу важливі всі документи, що підтверджують закупівлю того чи іншого матеріального об’єкта. Для проведення самої оцінки повинні бути надані:

  • Повний список всього майна, яке підлягає оцінці. У списку повинні бути відображені ціни, за якими майно було поставлено на баланс, і дати;
  • Документи, що демонструють пересування товарів;
  • Фінансові звіти про обсяги реалізованих товарів;
  • Документи, що підтверджують знаходження товару на складі підприємства.
  • Відповідно терміни проведення оцінки будуть залежати від того, які відомості про товари будуть надані і за який час.

Куди звертатися за оцінкою?

Уже не перший рік ми – компанія «Парето» – займається оцінкою товарів в обороті на території України. За роки роботи ми накопичили достатньо практичного і теоретичного досвіду, щоб робити оцінку будь-яких обсягів товарів в найкоротші терміни. Але не варто думати, що через високу швидкості ми що-небудь випустимо з уваги.

Звертаючись до нас, ви зможете отримати по-справжньому якісні оціночні послуги за доступні кошти. Для нас понад усе отримання максимально об’єктивного результату оцінки.

Рейтинг 4.5 на основі 92  ответов

Додати коментар

схожі статті


Оцінка вкладу в статутний капітал
Оцінка вкладу в статутний капітал: цілі, фактори, етапи
Оцінка майна що вноситься до статутного капіталу
Оцінка майна, що вноситься до статутного капіталу
Угода M&A
Угоди M&A: види, цілі, ризики та ситуація в Україні
оцінка бізнесу
Витратний підхід в оцінці бізнесу
малий бізнес
Оцінка вартості малого бізнесу і методи оцінки