Парето - консалтингова компанія, оцінка майна
  • 044 221 81 75
  • 067 759 60 80
  • 095 285 11 98
Як визначається вартість обладнання, що було у вжитку

Як визначається вартість обладнання, що було у вжитку?

Оцінка б / у устаткування частіше здійснюється з орієнтиром на схоже обладнання б / у. Цей підхід допомагає швидко визначитися з ринковою вартістю пристосування і на сьогоднішній день.

Якщо знайти обладнання не вдалося, в якості основи беруть ринкову ціну. Потім віднімають з неї знос. Причому розраховувати його можна по-різному, багато що залежить від виду пристосувань.

Методики розрахунку зносу обладнання

Оцінка обладнання в Києві проводиться з урахуванням наступних методик зносу:

  • Фізичний. Спеціаліст визначає дефекти, повноту комплектації і зовнішній вигляд інструментів.
  • Функціональний (моральний) знос. Дозволяє зрозуміти, з якими операціями обладнання більше не справляється і наскільки застаріло порівняно з сучасними основними засобами.
  • Зовнішній. Визначається, як економічний – більше не користується попитом.

З фіксацією зовнішнього і функціонального зносу доведеться повозитися. Знос на кшталт зрозумілий, але з 100% точністю невідомо, на яку частину від початкової ціни цей параметр зменшує ринкову вартість інструменту.

Якщо фахівець знає, якого числа обладнання почали використовувати або купили, обчислити показник можна за допомогою методики терміну життя. Цей вид зносу носить найменування накопиченого. Він вважається найбільш об’єктивним, адже відображає відразу 3 види зносу, перерахованих вище.

Як часто експерт проводить оцінку?

Експерт, який проводить оцінку інструментів на підприємстві регулярно, в стані зафіксувати реальну ціну досліджуваного об’єкта. Для цього йому потрібно не більше пари днів, хоча багато що залежить від обсягу роботи. Чим більше одиниць обладнання, тим довше проводиться аналіз.

Як всі знають, обладнання – це одне з головних складових кожного підприємства. Тому так важлива його якість. Під час укладання договору, де об’єктом виступає обладнання компанії, обов’язковою умовою є оцінка. Особливо велике значення відіграє ця процедура під час продажу вже зношеної техніки. Адже чим вище буде оцінений об’єкт, тим більше за нього отримає власник.

Наші фахівці зможуть об’єктивно оцінити будь-який вид вашого майна як обладнання підприємства, так і весь бізнес у загальному. Також на кожному етапі оцінки експерт інформує клієнта про виконану та заплановану роботу.

Рейтинг 4.5 на основі 189  ответов

Додати коментар

схожі статті


ocenka intellektualnoj sobstvennosti
Оцінка інтелектуальної власності: що це таке та як проводиться
Які документи важливі для оцінки об'єкта
Які документи важливі для оцінки об’єкта
Чим відрізняється оцінка майна від експертизи
Чим відрізняється оцінка майна від експертизи?
Хто такий оцінювач
Хто такий оцінювач
особливості ноу-хау
Особливості оцінки ноу-хау