Парето - консалтингова компанія, оцінка майна
  • 044 221 81 75
  • 067 759 60 80
  • 095 285 11 98
cena i kachestvo stoit li ekonomit na uslugax po ocenke

Ціна та якість: чи варто економити на послугах з оцінки?

Чому послуги професійних оціночних компаній дорожчі, ніж деяких інших фахівців? Навіщо переплачувати, якщо в результаті отримуєш те саме? А чи є сенс звертатись за допомогою до експертів, якщо можна виконати оцінку самостійно “на око”?

Дуже часто ми отримуємо такі питання. І дійсно, ви можете замовити послуги значно дешевше, але чи варто воно того?

У цій статті експерти Парето відповіли на всі вищенаведені питання та розповіли про переваги проведення оцінки фахівцями.

Чому послуги професійних оцінювачів дорожчі, ніж у деяких інших компаній?

На українському ринку можна зустріти різну цінову політику щодо оціночних послуг. І тут постає питання – а в чому ж різниця? Слід вміти відрізняти професіоналів (чиї послуги однозначно будуть дорожчими) від дешевих (гаражних) фахівців. Яка між ними різниця?

Досвід роботи

Вибираючи оціночну компанію, звертайте увагу на досвід роботи, адже послуги фахівців, які, наприклад, працюють тиждень, коштуватимуть дешевше. Однак пам’ятайте, що від такої економії може постраждати результат оцінки.

Наявність кваліфікації

Дізнайтеся у спеціалістів про наявність відповідної кваліфікації. Усі експерти нашої компанії мають вищу освіту, державний сертифікат оцінювачів майна, а також міжнародний сертифікат оцінювача. Крім того, наші експерти проходили (і постійно проходять) курси підвищення кваліфікації. У свою чергу, послуги фахівців, які не бажають навчатися та розвивати практичні навички, коштуватимуть у рази менше.

Відгуки, дипломи, свідоцтва

Важливим показником професійної компанії будуть реальні відгуки клієнтів, а також наявність документів, що підтверджують участь у навчальних заходах. Чим більше оцінювач знає, тим якісніше він виконує оцінку (загалом, так відбувається у будь-якій сфері).

Тому під час консультації можете попросити у спеціаліста надати інформацію про проєкти, які були видані раніше, або запитати, яке навчання та коли оцінювач проходив останній раз.

Участь у заходах

Звертайте увагу на те, чи співпрацює оціночна компанія з іншими впливовими організаціями та як часто оцінювач бере участь у якихось масових заходах. Якщо обраній компанії довіряють перевірені та популярні організації, можете бути впевнені, що знайшли професіоналів.

Оцінка “на око”

Звичайно, ви можете провести оцінку самостійно на око, наприклад, порівнявши з іншими об’єктами на українському ринку. Проте враховуйте, що така оцінка нестиме виключно інформативний характер (і не завжди точний). У випадку, якщо вам знадобиться звіт про оцінку для укладення договору або угоди, оформлений відповідно до всіх законодавчих вимог, доведеться звертатися за допомогою до кваліфікованих експертів, які уповноважені виконувати відповідну процедуру.

Чому варто вибрати компанію Парето?

Компанія Парето надає оціночні послуги понад 10 років, при цьому ми маємо дуже широку спеціалізацію – ми можемо оцінити будь-яке рухоме та нерухоме майно. Також наша компанія відповідає всім професійним вимогам, зазначеним вище.

Індивідуальний підхід до кожного клієнта – це один із головних принципів нашої роботи. Ми не виконуємо шаблонні проєкти! Кожна оцінка виконується індивідуально, при цьому враховуються всі вимоги клієнта та особливості ситуації.

Якщо у вас залишилися питання, ви можете скористатись нашою безкоштовною консультацією! Для цього просто залиште заявку на офіційному сайті.

Рейтинг 4.5 на основі 36  ответов

Додати коментар

схожі статті


inflyacziya u 2022 roczi chogo ochikuvati
Інфляція у 2022 році: чого очікувати?
yak zniziti rinkovu vartist neruhomosti ta ne porushiti zakonodavstvo
Як знизити ринкову вартість нерухомості та не порушити законодавство?
novye izmeneniya v nalogooblozhenii nedvizhimosti
Нові зміни в оподаткуванні нерухомості
normy dstu
Новий ДСТУ – нове оформлення документів