Парето - консалтингова компанія, оцінка майна
  • 044 221 81 75
  • 067 759 60 80
  • 095 285 11 98
Как оценить стоимость интеллектуальной собственности

Як оцінити вартість інтелектуальної власності?

В Україні, як і в інших країнах, інтелектуальна власність є центральним об’єктом суперечок і розбіжностей. Багато людей вважають, що можуть без складності привласнити собі результати інтелектуальної власності і не отримати за це ніякого покарання.

Це судження вірно лише в тих випадках, коли інтелектуальна власність ніяк не захищена з боку Закону України. У всіх інших випадках, власник прав на інтелектуальну власність може розпоряджатися ею, як йому заманеться.

Однак отримати ці права без відповідної оцінки вартості неможливо.

Ви завжди можете звернутися за допомогою в оцінці інтелектуальної власності в Україні до професіоналів компанії «Вайз Груп».

Що дає оцінка?

Завдяки оцінці вартості інтелектуальної власності ви зможете з більшою точністю проводити всі операції з правами на інтелектуальну власність. Ви зможете передати, продати, купити права на володіння інтелектуальною власністю з повним розумінням її вартості.

Оцінка виконується в грошових величинах і дозволяє розрахувати об’єктивну корисність того чи іншого об’єкта інтелектуальної власності компанії.

Якими методами виконується оцінка?

Важливо розуміти, що відмінність нематеріального активу від матеріального полягає в тому, що при оцінці в першому випадку неможливо застосувати порівняльний підхід, що сильно ускладнює всю процедуру оцінки.

В даний час фахівцями компанії «Вайз Груп» для оцінки інтелектуальної власності застосовуються різні методики, які вже не раз довели свою спроможність у наданні об’єктивної оцінки вартості. Багато компаній, які зверталися до нас за оцінкою успішно реалізують свою продукцію, виходячи з наших оціночних звітів.

Ми виконаємо для вас всю процедуру оцінки і надамо детальний оціночний звіт, на підставі якого, ви зможете вибудовувати подальші плани розвитку компанії. Наші оцінювачі мають величезний досвід і належну кваліфікацію, що дозволяє їм виробляти процедуру оцінки в найкоротші терміни, при цьому анітрохи не втрачати в якості підсумкового результату.

Рейтинг 4.5 на основі 1  ответов

Додати коментар

схожі статті


otsinka vartosti rozrobky pz
Оцінка вартості розробки програмного продукту
нематеріальні активи та інтелектуальна власність
Оцінка нематеріальних активів та інтелектуальної власності
кейс оцінка програмного забезпечення
Кейс: “Оцінка майнових прав інтелектуальної власності на програмний продукт”
експерт оцінювач
Яка різниця між експертом та оцінювачем?