Парето - консалтингова компанія, оцінка майна
  • 044 221 81 75
  • 067 759 60 80
  • 095 285 11 98
Чи продавати паркінг зараз

Чи продавати паркінг зараз: чи ростуть ціни?

У всьому світі вже більше десяти років спостерігається тенденція – збільшується число автотранспорту. Все рідше автомобілі стали переходити з покоління в покоління. І все частіше молоді люди купують собі новий автомобіль.

Звичайно, на зміну звичайним автомобілям починають приходити електрокари, а також велосипедний транспорт, але особливого впливу на автомобільний ринок зараз це не робить.

Зараз повсюдно починають вводитися платні паркінги. Наприклад, вартість парковки біля торгового центру не велика, але при багаторазовому паркінгу накопичується кругла сума.

Тому паркувальний бізнес до сих пір успішно існує і навіть процвітає. Важливо розуміти, що дана тенденція не буде спостерігатися постійно. Ймовірно, що через кілька років вартість паркінгів сильно зменшиться через зниження кількості автомобілів. Але більш точний прогноз і детальний розбір вартості можна отримати лише в оціночних звітах. Оцінка паркінгу дозволить вам зрозуміти чи чекати ще, чи продавати вже зараз.

Відмінності в оцінці паркінгу

Всі ми звикли до стандартного набору документів і критеріїв оцінки для комерційної та житлової нерухомості. У випадку з паркінгом ці критерії не особливо потрібні. Однак є такі, які стають зрозумілі майже відразу – квадратні метри, а саме місткість. Від кількості машиномісць буде прямо залежати потенційна привабливість паркінгу для покупців.

Звичайно, не можна забувати і про транспортну доступність. На паркінг повинен бути організований легкий в’їзд і виїзд. Також на популярність паркінгу у покупців буде впливати район, в якому він розташований. Якщо це престижний район, де у кожного є свій автотранспорт, то паркінг відразу ж набирає кілька пунктів. В іншому ж випадку його вартість падає.

Оцінка паркінгів в Україні

Ми – консалтингова компанія «Парето» – більше 9 років пропонує клієнтам послуги з оцінки паркінгу. Наші фахівці здатні оцінити не тільки нинішню вартість паркінгу, але і його потенціал.

З нами ви завжди будете впевнені в тому, що отримаєте експертну офіційну оцінку за найкоротші терміни.

Рейтинг 4.5 на основі 108  ответов

Додати коментар

схожі статті


neruhom st b znes p d chas vo nnogo stanu yaka naraz procedura re strac
Нерухомість і бізнес під час воєнного стану: яка наразі процедура реєстрації?
Угода M&A
Угоди M&A: види, цілі, ризики та ситуація в Україні
Офісна нерухомість
Комерційна нерухомість цієї осені: ціна впаде
продажа в'язниці
“Продам в’язницю”: нерухомість, яку продають в Ірпені
оцінка комерційної нерухомості
ОЦІНКА КОМЕРЦІЙНОЇ НЕРУХОМОСТІ – ПРОСТІШЕ, НІЖ ЗДАЄТЬСЯ