Парето - консалтингова компанія, оцінка майна
  • 044 221 81 75
  • 067 759 60 80
  • 095 285 11 98
Для чого потрібна оцінка основних засобів

Для чого потрібна оцінка основних засобів?

Основною особливістю виконання оцінювання основних засобів виступає те, що до складу цієї оцінки може входити майно будь-якого типу, у тому числі нерухомість, автотранспорт, устаткування, цінні папери і багато чого іншого. У нашому випадку, оцінка проводиться для кожного з об’єктів окремо. Крім того, для кожного з об’єктів використовуються свої процедури і підходи.

Виходячи з існування великої кількості основних засобів, їх оцінка припускає виникнення багатьох труднощів. Що стосується ціни і періоду проведення оцінки – вони також різняться залежно від великої кількості особливостей кожного конкретного виду об’єкту оцінювання. Що ж саме впливає на ці критерії оцінки, давайте розбиратися.

Навіщо проводити оцінку основних засобів?

Перед тим, як прийняти рішення про того, хто проводитиме оцінку – слід визначитися з вартістю цих послуг. Але, у багатьох випадках такий критерій може стати і другорядним. Серед найбільш значимих критеріїв, які роблять вплив на вартість і складність оцінки ОС компанії, виступає мета, заради якої така оцінка виконується.

Тому, можна виділити наступні напрями:

  • Списання або ж продаж майна;
  • Пред’явлення в суді;
  • Запорука або страховка;
  • Відповідність бухгалтерського обліку міжнародним стандартам.

Саме тому, варто дуже відповідально підбирати компанію-оцінювача, для того, щоб отримати якісний результат і не зіткнутися з проблемами.

Хто повинен проводити оцінку ОС?

Краще всього довірити оцінку перевіреній компанії-оцінювачам, які досить давно працюють на ринку, і мають гарну репутацію. Для того, щоб зробити правильний вибір, при виборі компанії зверніть свою увагу на наступні важливі особливості:

  • Існування дозвільної документації на оцінювальну діяльність;
  • Наявність перевіреної клієнтської бази;
  • Середньоринкова вартість послуг.

Якщо Ви знаходитеся у пошуках перевіреної компанії по оцінці основних засобів, тоді зверніть свою увагу на компанію “Парето”. За більш ніж 9 років існування на ринку, компанія успішно виконала більше 2500 проектів. Крім того, справжні фахівці своєї справи пропонують виключно індивідуальні рішення для кожного свого клієнта і завжди дотримуються принципу конфіденційності.

Рейтинг 4.5 на основі 209  ответов

Додати коментар

схожі статті


vyznachennya vartosti obladnannya 1
Як визначається вартість обладнання, що було у вжитку?
balansova vartist aktiviv pidpriyemstva ponyattya ta sposib obchislennya
Балансова вартість активів підприємства: поняття та спосіб обчислення
osnovni zasoby i nematerialʹni aktyvy
Основні засоби й нематеріальні активи: особливості та правила
переоцінка залишкової вартості
Залишкова вартість основних засобів
Дооцінка ОЗ
Дооцінка основних засобів в Україні