Парето - консалтингова компанія, оцінка майна
  • (044) 221-81-75
  • (067) 759-60-80
  • (095) 285-11-98
продажа в'язниці

“Продам в’язницю”: нерухомість, яку продають в Ірпені

Нещодавно стало відомо, що Міністерство юстиції виставило на продаж нову нерухомість – в’язницю. Як повідомила влада, з 6 серпня 2020 року дана процедура набула офіційного характеру.

Чому продають в’язницю в Ірпені?

Так як продаж виправних установ стала легальною процедурою, було прийнято рішення почати саме з виправного центру №132, який знаходиться в Ірпені. Мін’юст виставило на аукціон (торги) все майно і нерухомість, що належить до цієї установи. При цьому всіх ув’язнених вже відправили по інших місцях позбавлення волі.

Головною метою є оптимізація діяльності в’язниць, а також економія державних коштів. Таким чином, продаючи старі виправні центри, планують приділити більшу увагу на решту і поліпшити їхні умови перебування. На даний момент невідомо, які в’язниці збирається продати Міністерство юстиції.

Крім того, раніше були оприлюднені дані, згідно з якими Міністерство юстиції отримало 318 тисяч гривень за рахунок існуючих платних камер. Така можливість найбільше користується попитом серед ув’язнених, які перебувають під слідством. У так званих СІЗО (слідчий ізолятор) існують платні камери, в яких є телевізор, своя душова, вбиральня та інші зручності. Виручені гроші повинні направлятися на поліпшення умов в загальних камерах, які сьогодні знаходяться не в кращому вигляді.

Було цікаво? Дізнайтесь більше. Наприклад, про те, як відбувається оцінка програмного забезпечення. Подробиці в кейсі.

Рейтинг 4.5 на основі 16  ответов

Додати коментар

схожі статті


Вторинний продаж житла
Вторинний ринок житлової нерухомості в Києві: яка ситуація була в вересні 2020?
Балансова вартість активів
Балансова вартість активів: що це таке і як розрахувати?
Угода M&A
Угоди M&A. Чому на території України вони впали в 5 разів?
Офісна нерухомість
Комерційна нерухомість цієї осені: ціна впаде
Підходи оцінки
Основні методи оцінки нерухомості та їх особливості