Парето - консалтингова компанія, оцінка майна
  • 044 221 81 75
  • 067 759 60 80
  • 095 285 11 98
otsinka nerukhomosti

Безкоштовно чи якісно: як оцінити нерухомість?

Чи задавали ви колись питання — навіщо переплачувати за послуги оцінювачів, якщо можна самостійно оцінити майно, використовуючи спеціальну систему оцінки нерухомості? Насправді ви дійсно можете не звертатися до професіоналів, а розв’язати проблему самостійно. Однак постає питання — чи влаштує вас результат такої самостійної роботи?

У цій статті фахівці розповіли, чому варто звернутися за допомогою до незалежних оцінювачів під час оцінки нерухомості.

Час — гроші

Погодьтеся, часто ми не можемо знайти хоч годину вільного часу у своєму графіку. Робота, бізнес, сімейні справи та багато іншого, тут точно немає часу та сил для виконання оцінки.

У таких випадках раціональним рішенням буде звернутися за допомогою до незалежних оцінювачів, адже від вас потрібно лише надати необхідні документи, а всю решту роботи виконають за вас.

Професійний підхід

Кваліфікований спеціаліст має більше знань і досвіду в проведенні оціночних процедур, ніж звичайна людина. Тому, коли оцінкою майна займається професіонал, ймовірність припущення помилки дуже низька, а може й взагалі дорівнює нулю.

Крім того, якщо ви вирішите провести процедуру самостійно, у вас виникне ряд питань, на які ви не завжди зможете знайти відповіді.

Можливість узгодити результати оцінки

Головний недолік системи оцінки нерухомості — не завжди точний результат. Річ у тім, що оскаржити електронний результат такої системи вам не вдасться. Якщо розмір вартості майна вас не влаштує, доведеться звертатися до фахівців з оцінки.

Чому так відбувається? Трапляються випадки, коли система не завжди бере до уваги всі фактори оцінки, тому відбувається або заниження, або завищення вартості. Також не варто забувати, що кожна електронна система може мати збої чи неполадки.

Конфіденційність

Знову слід звернути увагу, що кожна електронна система має свої слабкі сторони. Тому ніхто не може дати вам стовідсоткову гарантію, що сайт не буде зламаний, а ваша конфіденційна інформація залишиться в таємниці назавжди.

Перевага приватних оцінювачів у тому, що вони суворо дотримуються принципу конфіденційності та нерозголошення.

Чому варто звернутися за допомогою до Парето?

Компанія Парето надає оціночні послуги понад 10 років, саме тому наша команда є однією з лідерів не лише в Києві, а й по всій Україні.

Ми маємо досить розвинену мережу партнерів у кожному регіоні України. Тому довірчі відносини з партнерськими компаніями надають нам можливість швидко та якісно виконувати звіти, які відповідають вимогам будь-якого клієнта.

Професіоналізм, своєчасність, доступність, відкритість, конфіденційність та індивідуальний підхід — головні принципи роботи кожного нашого співробітника!

Рейтинг 4.5 на основі 79  ответов

Додати коментар

схожі статті


kupivlya prodazh neruhomosti shho potribno splachuvati v 2020 roczi
Купівля-продаж нерухомості: що доведеться заплатити у 2022 році
porivnyalʹnyy i vytratnyy pidkhody do otsinky obladnannya
Порівняльний і витратний підходи до оцінки обладнання
yak provoditsya ocinka budinku
Як проводиться оцінка будинку?
procedura ocinki majna v ukrayini v 2019 roci
Процедура оцінки майна в Україні у 2022 році