kejs ocenka imushhestva dlya nacionalnogo agentstva po predotvrashheniyu korrupcii

Кейс: “Оцінка майна для Національного агентства з питань запобігання корупції”

Замовник:

До нас за допомогою звернувся Центральний орган виконавчої влади України зі спеціальним статусом, який забезпечує формування та реалізує державну антикорупційну політику.

Завдання:

Нашим експертам було поставлено особливе завдання, а саме виконати роботи з оцінки майна, що перебуває у сфері управління Національного агентства, а саме окремих приміщень однієї будівлі.

Хід виконання проекту:

У першу чергу, фахівцем було проаналізовано стан ринку продажу та оренди офісних і складських приміщень у Печерському районі м. Києва, де також перебувала нерухомість, яка оцінювалась. Потім була проведена ідентифікація майна, що підлягає оцінці, серед усіх можливих об’єктів на ринку. Ця процедура була виконана з метою виконання порівняльного аналізу.

Результат:

У результаті розрахунків експерт визначив реальну ринкову вартість майна.

Таким чином, під час подальшої діяльності клієнт зможе отримати можливість укласти договір оренди приміщень. Для цього також необхідно затвердити висновки про вартість у територіальному органі Фонду державного майна України.

Експерти нашої компанії – це професіонали своєї справи. Це підтверджується 10 річним досвідом роботи й, звичайно ж, постійними клієнтами. Цього разу, як і завжди, ми повністю задовольнили побажання та потреби замовника та отримали лист-рекомендацію.

photo5312355468745749835

Було цікаво? Дізнайтесь більше! Наприклад про те, як наші фахівці проводили оцінку споруд з метою відображення інформації в бухгалтерському звіті. Подробиці в кейсі.

Рейтинг 4.5 на основі 1  ответов

Додати коментар

схожі статті


кейс оцінка споруд
Кейс: “Оцінка споруд з метою відображення в бухгалтерському обліку”
оцінка з метою оренди
Кейс: “Оцінка основних засобів з метою оренди”
Оцінка земельних ділянок
Кейс: “Оцінка земельних ділянок”
Кейс оцінка
Кейс: “Оцінка нерухомості з метою отримання компенсації на витрати”