Кейс Переоцінка майна, котре перебуває в заставі у банку

Кейс | Переоцінка майна, котре перебуває в заставі у банку

Щорічно в нашу компанію звертається наш постійний клієнт з потребою переоцінки майна, котре перебуває в заставі у банку, а саме: залізничних вагонів, які є спеціалізованим і дорогим видом майна.

Завдання

Відобразити об’єктивну ринкову вартість залізничних вагонів для цілей щорічної переоцінки заставного майна

Особливості

Оцінка залізничних вагонів виділяється серед інших об’єктів оцінки, які оцінює наша компанія, своєю специфічністю і практично повною відсутністю у відкритому доступі інформації щодо цін на подібне майно.

Рішення

Виходячи з того, що у відкритому доступі інформація щодо вартості залізничних вагонів практично відсутня, оцінювачем був проведений моніторинг провідних виробників (заводи і підприємства), які займаються виготовленням нових і продажем вживаних залізничних вагонів. В ході переговорів від компаній-виробників були отримані офіційні комерційні пропозицію із зазначенням вартості таких же залізничних вагонів, я​_к і об’єкт оцінки. Таким чином, на підставі інформації, яка була зібрана оцінювачів в ході роботи, була проведена оцінка порівняльним підходом.

Результат

Фахівцем з оцінки в обумовлені терміни і на високому рівні була виконана робота по оцінці залізничних вагонів. Звіт про оцінку був схвалений фахівцями банку і дав можливість клієнту продовжити терміни кредитування і отримати інформацію про справедливу вартість майна на конкретну дату.

Рейтинг 4.5 на основі 120  ответов

Додати коментар

схожі статті


kejs ocenka imushhestva dlya nacionalnogo agentstva po predotvrashheniyu korrupcii
Кейс: “Оцінка майна для Національного агентства з питань запобігання корупції”
кейс оцінка споруд
Кейс: “Оцінка споруд з метою відображення в бухгалтерському обліку”
оцінка з метою оренди
Кейс: “Оцінка основних засобів з метою оренди”
Оцінка земельних ділянок
Кейс: “Оцінка земельних ділянок”
Кейс оцінка
Кейс: “Оцінка нерухомості з метою отримання компенсації на витрати”