Парето - консалтингова компанія, оцінка майна
  • 044 221 81 75
  • 067 759 60 80
  • 095 285 11 98
Новий порядок оцінки нерухомості та транспорту

Новий порядок оцінки нерухомості та транспорту

З 2019 року в Україні стартує новий порядок проведення оцінки нерухомості, майна і транспорту.

Рік тому був введений в роботу оновлений модуль реєстрації звітів стосовно експертної оцінки. У зв’язку з цим було встановлено новий порядок проведення оцінки майна, нерухомості і т.д.

Як відомо, “Єдина база з оцінки майна” не дала тих результатів, які очікувалися. Саме тому і був впроваджений новий модуль реєстрації звітів. “Нова оцінка” тепер проходить перевірку модулем, і зводить до нуля можливість заниження вартості об’єкта оцінки.

Вартість нової оцінки майна на сьогодні

Оцінка комерційного майна і транспорту в 2019 році обійдеться власникам від 2000 грн. Дана вартість зросла в кілька разів через те, що компанія, яка проводить оцінку повинна провести оплату всіх реєстрацій, навіть в тих випадках, коли було отримано відмову на реєстрацію.

Крім того, електронні майданчики, які пропонують послуги з реєстрації звітів про оцінку майна для цілей оподаткування також збільшили вартість своїх послуг. Тепер ця вартість за послуги починається від 2000 грн.

 Кого стосується новий порядок оцінки майна?

Незалежна експертна оцінка майна, нерухомості та транспортних засобів проводиться для цілей оподаткування, а конкретніше – для проведення нотаріальних операцій. Тому, абсолютно все, що має на увазі нотаріальне оформлення – вимагає звіту про проведення експертної оцінки.

Що стосується всіх інших цілей, які не передбачають наявність подібного звіту, не потребують реєстрації, і відповідно до нового порядку, не мають ніякого відношення до даної статті.

Особливості проведення нової оцінки майна в 2019 році

Нова оцінка проводиться не складно і без особливих проблем. Вона має на увазі кілька послідовних етапів:

  1. Замовник надає всі дані і документи виконавцю. Документи приймаються у вигляді ксерокопій або відправляються в електронному варіанті. Оплачується передоплата за послугу, в деяких випадках вона оплачується повністю.
  2. Виконавець проводить оцінку, видає звіт, після чого реєструє його в новій звітній базі. Робота формується і передається замовнику.
  3. Замовник стає володарем нового зареєстрованого звіту. При наявності такого документа можна законно здійснювати покупку або продаж, а також будь-яку іншу нотаріальної операцію.

Якщо Вам потрібно проведення оцінки майна якісно і в найкоротші терміни, то кваліфіковані оцінювачі консалтингової компанії “Парето” вирішать таку задачу. Фахівці компанії докладають максимум зусиль для того, щоб клієнт залишився задоволений і звернувся за послугою ще раз.

Рейтинг 4.5 на основі 139  ответов

Додати коментар

схожі статті


neruhom st b znes p d chas vo nnogo stanu yaka naraz procedura re strac
Нерухомість і бізнес під час воєнного стану: яка наразі процедура реєстрації?
Угода M&A
Угоди M&A: види, цілі, ризики та ситуація в Україні
Офісна нерухомість
Комерційна нерухомість цієї осені: ціна впаде
продажа в'язниці
“Продам в’язницю”: нерухомість, яку продають в Ірпені
оцінка комерційної нерухомості
ОЦІНКА КОМЕРЦІЙНОЇ НЕРУХОМОСТІ – ПРОСТІШЕ, НІЖ ЗДАЄТЬСЯ