Оцінка для застави майна банку

Оцінка для застави майна банку

Ви робите оцінку для застави майна банку?

Наші фахівці дійсно проводять оцінку різних об’єктів для застави майна банку. Перевірка документів клієнта, що проводиться банківськими співробітниками, може зайняти чимало часу. Щоб результати оцінки не були визнані застарілими, краще замовити оцінку в нашій компанії після узгодження цих питань.

У нас налагоджені зв’язки з популярними банківськими установами. Ми добре знайомі зі стандартами процедури і вимог конкретних фінансових закладів. Інформацію про нашу діяльність можна запросити в департаменті оцінки.

Під час процедури експерт візуально оцінює стан об’єкта, потім аналізує ринок, вивчає документи, застосовує математичні підходи. Так вдається сформувати ринкову вартість об’єкта і перевести в заставний аналог. Важливо врахувати безліч ризиків і ймовірні перспективи. Оцінювачу належить змоделювати неповернення кредиту боржником і вказати суму, яку отримає кредитна установа при продажі заставного майна.

Орієнтуючись на звіт про проведену оцінку, визначається розмір кредиту. До кожного замовника наші фахівці знаходять індивідуальний підхід, враховуючи особливості конкретного випадку.

Рейтинг 4.5 на основі 88  ответов

Додати коментар

схожі статті


Відшкодування збитків
Нові зміни до Порядку, який регулює процедуру відшкодування збитків
сквіз-аут
Процедура «SQUEEZE-OUT»: у чому суть?
Вебінар Парето
Вебінар від консалтингової компанії “Парето”: Оцінка прав на об’єкти інтелектуальної власності
налог на нерухомість
Формування податку на нерухомість по її оціночній вартості: чи приймуть пропозицію депутатів?
новий реєстр
Об’єднання двох реєстрів – одне з завдань земельної реформи