Оцінка обладнання для найбільшої виробничо-торговельної компанії з виробництва заморожених продуктів

Оцінка обладнання для найбільшої виробничо-торговельної компанії з виробництва заморожених продуктів

Нещодавно до нас звернувся новий клієнт в особі великої національної виробничо-торговельної компанії, яка виступає одним з найбільших виробників морозива і заморожених продуктів в Україні.

Завдання

Підготувати звіт про оцінку обладнання (морозильних скринь) для цілей вирішення майнового спору через суд.

Хід виконання проекту

Оцінка обладнання має на увазі виявлення його ринкової вартості. У свою чергу, ринкова вартість – це ціна, за яку можливе відчуження об’єкта оцінки на ринку подібного майна на дату оцінки за договором, укладеним між покупцем і продавцем.
Для проведення якісної оцінки обладнання і виявлення його фактичної вартості, необхідні наступні документи:
1. Документ, в якому вказані характеристики і особливості обладнання – марка, модель, дата введення в експлуатацію та первісна вартість.
2. Якщо техніка знаходиться в несправному стані, тоді буде потрібно висновок з сервісного центру, в якому вказується особливість поломки, який ремонт потрібно і приблизна вартість такого ремонту.
Після отримання всіх необхідних документів, наш оцінювач виконав аналіз ринку морозильного обладнання з метою збору інформації про пропозиції до продажу таких же об’єктів, як і об’єкти оцінки (функціональне призначення, марка, модель і тп). Був проведений відбір і перевірка даних по об’єктах порівняння, а також проаналізовані дані щодо стану та розміру фізичного зносу об’єктів оцінки і об’єктів порівняння. В результаті проведення всіх необхідних коригувань на відмінності між об’єктами порівняння та об’єктами оцінки, була виведена ринкова вартість морозильних скринь.

Надалі власник отримає

Проведення незалежної оцінки фахівцями нашої компанії дозволить замовнику отримати звіт про оцінку обладнання (морозильних скринь), який наш клієнт зможе надати на засіданні суду за рішенням майнового спору.

Замовник в свою чергу зможе

Скориставшись послугами нашої компанії, у клієнта з’явилася можливість надати в суд документ доказового значення (звіт про оцінку) з відображення реальної ринкової вартості, на підставі якого можуть бути задоволені майнові вимоги однієї зі сторін.

Рейтинг 4.5 на основі 115  ответов

Додати коментар

схожі статті


кейс оцінка споруд
Кейс: “Оцінка споруд з метою відображення в бухгалтерському обліку”
оцінка з метою оренди
Кейс: “Оцінка основних засобів з метою оренди”
Оцінка земельних ділянок
Кейс: “Оцінка земельних ділянок”
Кейс оцінка
Кейс: “Оцінка нерухомості з метою отримання компенсації на витрати”
Оцінка нерухомості кейс
Кейс: «Оцінка нерухомості з метою надання інвесторам даних про витрати”