Парето - консалтингова компанія, оцінка майна
  • 044 221 81 75
  • 067 759 60 80
  • 095 285 11 98
Оцінка офісу

Чому треба оцінити офіс у незалежного оцінювача перед продажем?

Всі ми знаємо, як просто і легко встановити якусь нереальну ціну на нерухомість перед продажем. Але чи дасть це якийсь результат? Якщо ми говоримо про житлову нерухомість – то можливо. Адже майбутні квартиранти шукають житло не тільки спираючись на його вартість, але і на масу інших показників. У випадку з офісними приміщеннями ситуація інша.

Підприємець або юридична особа має намір витрачати на покупку офісу якомога менше. Але і тоді дуже низька ціна не буде гарантом високого попиту. Адже заниження вартості може бути ознакою якихось прихованих дефектів, про які продавець цілеспрямовано замовчує.

Тому перед продажем офісних приміщень краще звернутися за допомогою до кваліфікованих незалежних експертів компанії «Парето».

Що вам дасть оцінка?

Найголовніше і першочергове, що ви отримаєте від незалежної оцінки офісних приміщень – це інформація. Відомості про об’єктивну вартість офісу, які будуть закріплені у відповідному оціночному звіті. Він буде гарантом реальної вартості, а також буде вселяти довіру вашим потенційним покупцям.

Крім того, що з оцінкою ви зможете продати офіс, ви зможете надати звіт в банк при отриманні кредиту, а також на його підставі пропонувати оренду офісного приміщення і так далі.

Важливо розуміти, що офісні приміщення – це комерційна нерухомість, яка існує для того, щоб мати зиск. Тому в процесі оцінювання ми приділяємо достатню увагу потенціалу саме цього аспекту.

Де можна отримати якісну оцінку офісного приміщення?

До ваших послуг завжди відкриті двері консалтингової компанії «Парето». Ми вже більше 9 років виробляємо оцінку будь-яких офісних приміщень по всій Україні.

Наші фахівці володіють великим багажем досвіду і знань, щоб в найкоротші терміни підготувати для вас детальний оціночний звіт, який буде відповідати всім прийнятим в Україні стандартам.

У разі необхідності, ми зможемо надати юридичний захист оцінки офісного приміщення в ході судового розгляду. Ми працюємо для того, щоб допомагати людям вирішувати всі питання, пов’язані з оцінкою, швидко та без зайвих зусиль з їхнього боку.

Рейтинг 4.5 на основі 176  ответов

Додати коментар

схожі статті


neruhom st b znes p d chas vo nnogo stanu yaka naraz procedura re strac
Нерухомість і бізнес під час воєнного стану: яка наразі процедура реєстрації?
Угода M&A
Угоди M&A: види, цілі, ризики та ситуація в Україні
Офісна нерухомість
Комерційна нерухомість цієї осені: ціна впаде
продажа в'язниці
“Продам в’язницю”: нерухомість, яку продають в Ірпені
оцінка комерційної нерухомості
ОЦІНКА КОМЕРЦІЙНОЇ НЕРУХОМОСТІ – ПРОСТІШЕ, НІЖ ЗДАЄТЬСЯ